۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 37394
  • ۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۹
  • 117 بازدید
  • ارسال توسط :
بنیاد علوی ۱۰ هزار میلیارد ریال برای محرومیت زدایی هزینه می‌کند
بنیاد علوی ۱۰ هزار میلیارد ریال برای محرومیت زدایی هزینه می‌کند

بنیاد علوی ۱۰ هزار میلیارد ریال برای محرومیت زدایی هزینه می‌کند

بجنورد- آبرومند: مدیرعامل بنیاد علوی گفت: این بنیاد، تا پایان امسال، ۱۰ هزار میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های مختلف با هدف رفع محرومیت و توانمندسازی در مناطق محروم کشور هزینه می‌کند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – محسن منصوری روز پنجشنبه در حاشیه بازید از روستاهای هدف بنیاد علوی شهرستان مانه و […]

بجنورد- آبرومند: مدیرعامل بنیاد علوی گفت: این بنیاد، تا پایان امسال، ۱۰ هزار میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های مختلف با هدف رفع محرومیت و توانمندسازی در مناطق محروم کشور هزینه می‌کند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – محسن منصوری روز پنجشنبه در حاشیه بازید از روستاهای هدف بنیاد علوی شهرستان مانه و سملقان اظهار داشت: در این راستا ۴۰۰ صندوق روستایی در کشور شکل گرفته است.

 

وی افزود: یکی از سیاست های بالادستی بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی محرومیت زدایی و توانمندسازی است و به همین منظور در کل کشور ۱۲ شهرستان اقدامات محرومیت زدایی شروع شده است و این میزان به ۳۱ منطقه و شهرستان افزایش می یابد.

 

وی گفت: مانه وسملقان یکی از این ۱۲ شهرستان که مراحل نهایی مطالعات پایه در زمینه فرصت های سرمایه گذاری در حال انجام است.

 

وی اظهار داشت: همچنین در فاز اول مطالعات طرح توان افزایی نیز در ۴۰ روستای این شهرستان انجام و صندوق های توان افزایی هم تشکیل شده است و این میزان در فاز دوم به ۸۰ روستا می رسد.

 

وی بیان کرد: اندوخته مالی این صندوق ها  ۳۲ میلیارد ریال خواهد بود که بنیاد علوی ۱۵ میلیارد ریال آن را تامین و مردم هم  ۱۷ میلیارد ریالی در این صندوق ها مشارکت خواهند داشت.

 

وی تصریح کرد: در این ۴۰ روستا بیش از ۶۰۰ گروه کاری شکل گرفته و وام‌های قرض الحسنه خرد روستایی به روستاییان که در زمینه اشتغال روستایی استفاده می شود، داده می شود.

 

مدیرعامل بنیاد علوی ادامه داد: این بنیاد تاکنون ۲۳ میلیارد ریال در قالب ۹۰۰ فقره تسهیلات به مردم شهرستان مانه و سملقان پرداخت کرده است.

 

منصوری بیان کرد: بانک سینا هم در بخش کمک به اشتغال بیش از ۶۸ میلیارد ریال تسهیلات تصویب کرده که قرارداد ۴۰ میلیارد ریال آن بین متقاضی و بانک منعقد شده است که از این میزان ۳۱ میلیارد ریال پرداخت شده است.

 

وی در ادامه گفت: این بنیاد همچنین چهار طرح  فرهنگی، بهداشتی و آبخیزداری در شهرستان مانه و سملقان با اعتبار ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اجرا می‌کند.

 

وی اظهار داشت: در این راستا، طرح های ساخت کتابخانه، مرکز سلامت و اجرای آبخیزداری در این شهرستان مصوب شده که عملیات اجرایی این طرح ها بزودی آغاز می شود.

 

شهرستان ۱۱۰ هزار نفری مانه و سملقان در ۴۵ کیلومتری غرب بجنورد مرکز استان خراسان شمالی واقع است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*