۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 3940
  • ۰۱ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۹
  • 166 بازدید
  • ارسال توسط :

بهره‌برداری از رمپ بزرگراه امام علی(ع) به شهید رجایی جنوب

تهران- ابتکارآنلاین: قائم مقام شهردار منطقه ۲۰ از بهره‌برداری رمپ بزرگراه امام علی(ع) به شهید رجایی جنوب و تعدیل بار ترافیکی شبکه معابر داخلی این منطقه جنوبی خبر داد.   اصغر عطائی در جمع خبرنگاران گفت: با بهره‌برداری از رمپ بزرگراه امام علی(ع) به شهید رجایی جنوب، بخش انتهایی بزرگراه امام علی(ع) منطقه ۲۰ که […]

تهران- ابتکارآنلاین: قائم مقام شهردار منطقه ۲۰ از بهره‌برداری رمپ بزرگراه امام علی(ع) به شهید رجایی جنوب و تعدیل بار ترافیکی شبکه معابر داخلی این منطقه جنوبی خبر داد.

 

اصغر عطائی در جمع خبرنگاران گفت: با بهره‌برداری از رمپ بزرگراه امام علی(ع) به شهید رجایی جنوب، بخش انتهایی بزرگراه امام علی(ع) منطقه ۲۰ که معروف به حرم تا حرم است به غرب شهرری و خیابان شهید رجایی متصل شد.

 

قائم‌مقام شهردار منطقه ۲۰ تاثیر بزرگراه امام علی(ع) را در کاهش فاصله شمال و جنوب شهر تهران مثبت ارزیابی کرد و افزود: شهروندانی که برای عزیمت به این منطقه مذهبی و تاریخی از بزرگراه امام علی(ع) استفاده می‌کنند، با ورود به رمپ امام علی(ع) ـ شهید رجایی به سهولت و در کوتاه‌ترین زمان بدون ورود به شبکه داخلی معابر شهری، از شرق به غرب شهرری دسترسی پیدا کرده‌اند.

 

وی به احداث ۳۰ هزار متر مربع فضای سبز در دو طرف رمپ امام علی(ع) به شهید رجایی اشاره کرد و ادامه داد: رمپ بزرگراه امام علی(ع) به شهید رجایی به طول ۳۶۰ و عرض هشت متر احداث شده که با توزیع ۲۵۰۰ تن آسفالت، ۱۳۰۰ متر مربع بتون پاشی و ۱۲۰۰ متر مکعب مصالح سنگی برای تثبیت و مقاوم‌سازی دیواره ترانشه، همراه بوده است.

 

قائم‌مقام شهردار منطقه ۲۰ با اشاره به اینکه پنج برج نوری روشنایی این مسیر را تامین کرده و برای صرفه‌جویی در مصرف آب نیز از سیستم آبیاری مکانیزه در فضای سبز پیرامون آن استفاده شده است، اظهار داشت: با احداث میدانی به مساحت ۳ هزار متر مربع و دو کنارگذر به طول ۳۰۰ و عرض ۶ متر، در انتهای رمپ امام علی(ع) به شهید رجایی، دسترسی محلی بهشتی به شهیدرجایی نیز اصلاح هندسی شد تا گره ترافیکی آن محدوده مرتفع شود.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*