۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 33946
  • ۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۲
  • 65 بازدید
  • ارسال توسط :
بهره گیری آموزش وپرورش دماوند از افراد بومی جهت تامین کمبود نیرو
بهره گیری آموزش وپرورش دماوند از افراد بومی جهت تامین کمبود نیرو

بهره گیری آموزش وپرورش دماوند از افراد بومی جهت تامین کمبود نیرو

دماوند- آبرومند: رئیس آموزش و پرورش دماوند از بهره گیری آموزش وپرورش دماوند از افراد بومی برای تامین کمبود نیرو در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – مهرداد پورفتحی در حاشیه برگزاری جشن آغاز سال تحصیلی اظهار داشت: همزمان با اغاز جشن شکوفه ها و جوانه ها در دماوند جشن جوانه ها […]

دماوند- آبرومند: رئیس آموزش و پرورش دماوند از بهره گیری آموزش وپرورش دماوند از افراد بومی برای تامین کمبود نیرو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – مهرداد پورفتحی در حاشیه برگزاری جشن آغاز سال تحصیلی اظهار داشت: همزمان با اغاز جشن شکوفه ها و جوانه ها در دماوند جشن جوانه ها در مدرسه احمد ابراهیمی با ۱۳۰۰ دانش آموز پایه هفتم برگزار شد و چیزی حدود ۱۹۰۰ دانش اموز پایه اولی سال تحصیلی را آغاز کردند.

 

پورفتحی با اشاره به اینمه جشن شکوفه ها برای پایه هفتمی ها است گفت: امسال اول مهر مصادف با هفته دفاع مقدس و ماه محرم شد و شعار ما در اموزش و پرورش دماوند امسال «مدیریت تغییر در راستای رونق تولید» است و سعی می کنیم تزکیه را بر اموزش مقدم بدانیم و اهمیت بیشتری به تعلیم و تربیت بدهیم.

 

وی با بیان اینکه شهرستان دماوند در سال گذشته رتبه های خوبی در امتحانات نهایی و رتبه اول را در استان کسب کرده است افزود: دانش اموزان دماوندی در کنکور سراسری در رشته تجربی رتبه سوم، رشته ریاضی دوم و علوم انسانی رتبه اول و در مجموع رتبه اول استان را از آن خود کرده اند.

 

رییس اموزش وپرورش دماوند بیان داشت: امسال قبولی خوبی در دانشگاه ها داشتیم و ملاک ما ورود به دانشگاه های درجه یک است.

 

پورفتحی با اشاره به جذب نیروهای بومی در دماوند گفت: تلاش کردیم کمبود نیروهای انسانی را از نیروهای بومی و محلی داشته باشیم لذا تمام تلاش خود را انجام داده و میان دانش آموزان برای دانشگاه فرهنگیان تبلیغ کردیم و از سال اینده نیروهای بومی و توانمند وارد دانشگاه فرهنگیان خواهند شد که شاهد پیشرفت بیشتر منطقه باشیم.

 

وی در خصوص فضاهای آموزشی دماوند نیز عنوان داشت: برای فضای فیزیکی آموزشی شهرستان نیز با نوسازی تعامل خوبی داریم و در بحث خیرین نیز ۲ مدرسه که ناتمام مانده بود با مشارکت نوسازی تکمیل می شود و ممکن است مهر و ابان تحویل داده شوند و یک پروژه بنیاد برکت می سازد در روستای جابان و لازم است که اعلام کنیم با یاری خداوند برای چند سال دیگر نیز مشکل فضای اموزشی نخواهیم داشت.

 

رییس اموزش وپرورش دماوند افزود: هم اکنون در شهرستان دماوند ۱۰۰ واحد اموزشی و ۱۹ هزار دانش اموز داریم و امسال رشد بیشتری داشتیم و تراکم کلاس ها را خواهیم داشت  که به علت مهاجرت ها است همچنین گفتنی است که یک سوم دانش اموزان اتباع هستند و ثبت نام شده اند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*