۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » فرهنگی » گلستان
  • شناسه : 62580
  • ۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۶
  • 28 بازدید
  • ارسال توسط :
به دنبال اجرای عدالت فرهنگی در کشور هستیم
به دنبال اجرای عدالت فرهنگی در کشور هستیم

به دنبال اجرای عدالت فرهنگی در کشور هستیم

گرگان – آبرومند: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به دنبال اجرای عدالت فرهنگی در تمام نقاط کشور هستیم. به گزارش خبرنگار آبرومند – اسماعیلی امروز پنجشنبه ۲۶ آبان در آیین اختتامیه پانزدهمین جشنواره موسیقی نواحی گفت: به دنبال اجرای عدالت فرهنگی در تمام نقاط کشور هستیم چراکه در تمام نقاط کشور در شاخه‌های مختلف […]

گرگان – آبرومند: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به دنبال اجرای عدالت فرهنگی در تمام نقاط کشور هستیم.

به گزارش خبرنگار آبرومند – اسماعیلی امروز پنجشنبه ۲۶ آبان در آیین اختتامیه پانزدهمین جشنواره موسیقی نواحی گفت: به دنبال اجرای عدالت فرهنگی در تمام نقاط کشور هستیم چراکه در تمام نقاط کشور در شاخه‌های مختلف فرهنگ و هنر استعداد‌های شگرفی داریم.

اسماعیلی گفت: در ایامی هستیم که مردم در اقصی نقاط کشور تمرین وحدت می‌کنند.

 

او افزود: در طول قرن‌های متمادی برای حفظ و یکپارچگی سرزمین با مشکلات بسیاری رو به بودیم و با فراز و نشیب‌های زیادی مواجه شدیم که در نهایت یک تاریخ هفت هزار ساله را برای ما به همراه داشته است.

 

 

اسماعیلی گفت: ثمره قرن‌ها ایستادگی مردم ایران موجب شده به ایران یکپارچه‌ای تبدیل شویم که در دنیا و منطقه به عنوان کشوری پیشرو با مردمانی فرهنگی به آن نگاه می‌شود.

 

او افزود: دشمن تلاش می‌کند در صفوف اتحاد بین مردم شکاف ایجاد کند چراکه تحمل دیدن شادی خوشحالی، اتحاد و وحدت ملی را ندارند.

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دشمن با بهره گیری از تمام توان و سرویس جاسوسی به دنبال این است که امنیت و اتحاد اقوام ایرانی را از بین ببرد.

 

اسماعیلی گفت: دل‌های ما سوگوار از دست دادن مدافعان امنیت است، اما ما همواره رو به جلو حرکت می‌کنیم و به تمدن سازی نوین اسلامی دست پیدا خواهیم کرد.

 

اسماعیلی ادامه داد: جشنواره موسیقی نواحی یکی از عوامل پیوند بین اقوام است و شعر و موسیقی مردم ایران را در اقصی نقاط کشور به هم متصل می‌کند.

 

او افزود: در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ترویج و گسترش موسیقی نواحی و اقوام تاکید داریم و تلاش می‌کنیم فضای رشد و بالندگی در استان‌ها فراهم شود.

اسماعیلی ادامه داد: گلستان رنگین کمان اقوام است و پر ازاستعداد‌های فرهنگی است و باید با فراهم آوردن امکانات شرایط اعتلای فرهنگ و هنر را فراهم کنیم.

او افزود: فرهنگ و هنر مردم ایران را به هم پیوند می‌دهد و چیزی که قلب‌های ما را کنار هم قرار می‌دهد تاریخ درخشان در حوزه فرهنگ و هنر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان هم در این مراسم ازثبت نشان لطفی در حوزه فرهنگ و موسیقی کشور برای نخستین بار خبر داد.

زنگانه استاندار گلستان هم در این مراسم برای دریافت دبیر خانه دائمی این جشنواره اعلام آمادگی کرد.

(منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*