۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 4034
  • ۰۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۶
  • 231 بازدید
  • ارسال توسط :

به مدت ۴۰ روز سرشماری کشاورزی با حضور ۲۲ مأمور در دماوند آغاز شد

دماوند- ابتکارآنلاین: معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان دماوند از آغاز سرشماری کشاورزی با حضور ۲۲ مأمور و به مدت ۴۰ روز در شهرستان دماوند خبر داد.   مجید صفری در حاشیه آغاز سرشماری کشاورزی در دماوند، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در این شهر، با اشاره به آغاز سرشماری کشاورزی اظهار کرد: این سرشماری […]

دماوند- ابتکارآنلاین: معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان دماوند از آغاز سرشماری کشاورزی با حضور ۲۲ مأمور و به مدت ۴۰ روز در شهرستان دماوند خبر داد.

 

مجید صفری در حاشیه آغاز سرشماری کشاورزی در دماوند، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در این شهر، با اشاره به آغاز سرشماری کشاورزی اظهار کرد: این سرشماری اهمیت زیادی دارد و از سوی مقامات عالی کشور تأکیدات زیادی در خصوص نحوه اجرای آن شده است.

 

وی با بیان اینکه سرشماری از امروز آغاز و تا ۴۰ روز ادامه دارد، افزود: هر چقدر که بتوانیم آمار درستی از کشاورزی شهرستان دماوند بگیریم، قطعا در تصمیم‌گیری‌ها تأثیرگذار است؛ باید در این زمینه تلاش زیادی کنیم و در این موضوع تنها هزینه‌ها مطرح نیست، بلکه نوعی سرمایه‌گذاری است.

 

معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه آموزش‌های لازم را مأموران سرشماری در پایان روزهای شهریور ماه ارائه کرده‏اند، گفت: طرح سرشماری به صورت هم‌زمان در شهرستان صورت می‌گیرد و با استفاده از تبلت‌هایی که در اختیار آن‌ها قرار گرفته است، آمار را به صورت به روز شده به ستاد سرشماری کشاورزی در اداره جهاد کشاورزی شهرستان دماوند ارسال می‌کنند.

 

صفری با بیان اینکه تمام تلاش‌های خود را انجام دادیم تا طرح به صورت مطلوب اجرا شود، تصریح کرد: مأموران سرشماری در نقاط مختلف شهرستان دماوند تقسیم‌بندی شدند و به مدت ۴۰ روز سرشماری کشاورزی را انجام می‌دهند و حدود ۲۲ مأمور از امروز به صورت رسمی کار خود را آغاز کردند.

 

وی با بیان اینکه از این تعداد ۱۳ نفر در شهرها و ۹ نفر در روستاها کار سرشماری کشاورزی را انجام می‌دهند، بیان کرد: همچنین هشت نفر به صورت ذخیره حضور دارند که در صورت بروز مشکل برای هر یک از مأموران، بلافاصله جایگزین شوند.

 

معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: بحث تدارک این سرشماری نظیر تغذیه و حمل و نقل آن‌ها به صورت متمرکز و بر اساس توزیع نیرو، بر عهده شهرداری‌ها قرار گرفت و دهیاران روستاها نیز توجیه شدند که در صورت لزوم اقدام کنند.

 

صفری افزود: ستاد سرشماری کشاورزی نیز بر کارها نظارت دارد تا برنامه‌ها طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته انجام شود و همچنین مشکلی به لحاظ امنیتی برای مأموران سرشماری پیش نیاید.

 

وی ادامه داد: از همه مردم شهرستان دماوند خواهشمندیم تا آمار صحیح را ارائه دهند و با مأموران سرشماری همکاری‌‌های لازم را داشته باشند که بتوانیم آمار کشاورزی شهرستان را به خوبی بررسی و کارشناسی کنیم.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*