۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » اسلایدر » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 8807
  • ۰۸ تیر ۱۳۹۴ - ۰:۲۳
  • 221 بازدید
  • ارسال توسط :

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر صورت گرفت بازدید فرماندارقرچک از کمپ ترک اعتیاد دلشدگان

قرچک – ابتکار ورامین: امروز و به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، علی صادقی فرماندار به همراه احسان ثامنی راد رئیس اداره بهزیستی و حسین ابویسانی مدیر روابط عمومی فرمانداری از کمپ ترک اعتیاد دلشدگان شهرستان قرچک بازدید کرد. به گزارش خبرنگار ما- علی صادقی فرماندار و رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان […]

قرچک – ابتکار ورامین: امروز و به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، علی صادقی فرماندار به همراه احسان ثامنی راد رئیس اداره بهزیستی و حسین ابویسانی مدیر روابط عمومی فرمانداری از کمپ ترک اعتیاد دلشدگان شهرستان قرچک بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ما- علی صادقی فرماندار و رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرچک از نزدیک با اعضای مرکز بهبودی دلشدگان به‌طور سرزده بازدید و مسایل و مشکلات آنان را بررسی کرد.

وی در این بازدید ضمن سرکشی از قسمت‌های مختلف مرکز در بین افراد بستری شده حاضر و از نزدیک با مشکلات آنها آشنا شد.

 قر۵

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک بر اجرای برنامه های فرهنگی، مذهبی و همچنین تقویت اراده معتادان در بازگشت دوباره به جامعه و عدم استفاده از مواد مخدر تاکید کرد.

 قر۳

صادقی گفت: اعتیاد به مواد مخدر نه تنها خانواده‌ها را بلکه جامعه را با مشکلاتی مواجه کرده است که باید به صورت جد به امور رسیدگی شود.

 قر۶

وی خطاب به بیماران بستری شده در مرکز دلشدگان قرچک گفت: شما که گرفتار این معضل خطرناک هستید، بیایید با یک عزم ، اراده آهنین و همت مظاعف خود را پاک و به آغوش گرم خانواده برگردید و بنده نیز برای سلامتی شما دعا میکنم.

 قر۴

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با تحسین این داوطلبان و روی آوردن به کمپ ترک اعتیاد برای پاک شدن از این بلای خانمانسوز، افزود: شما عزیزان ثابت کردید برای جبران اشتباهات گذشته خودتان حرکت کرده اید که این خود یک جهاد و حرکت عظیم است.

 قر۱

وی به مسئولان کمپ‌های ترک اعتیاد قول همکاری و پیگیری مشکلات آن‌ها در حوزه‌ها و بخش‌های مختلف را داد و از مسئولانی که با این مراکز در ارتباط هستند و به نوعی می‌توانند کمک‌کار آن‌ها باشد خواستار همکاری هرچه بیشتر شد.

فرماندار قرچک در پایان بازدید بیان داشت: بیشترین حجم درمان معتادان در کمپ‌های ترک اعتیاد صورت می‌گیرد و افراد مصرف کننده مواد مخدر می‌توانند با مراجعه به این مراکز و یا معرفی از طرف نهادهای مربوطه تحت درمان قرار گیرند.

گفتنی است، قریب به ۵۰ بیمار در کمپ دلشدگان شهرستان قرچک با نظارت مستقیم اداره بهزیستی مشغول ترک اعتیاد هستند.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*