۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 59645
  • ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۸
  • 24 بازدید
  • ارسال توسط :
به مناسب روز خبرنگار از اصحاب رسانه شهریار و رباط‌کریم تجلیل شد
به مناسب روز خبرنگار از اصحاب رسانه شهریار و رباط‌کریم تجلیل شد

به مناسب روز خبرنگار از اصحاب رسانه شهریار و رباط‌کریم تجلیل شد

شهریار – آبرومند: به مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران شهرستانهای شهریار و رباط ‌کریم با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی وجمعی از اصحاب رسانه تجلیل شد.   به گزارش خبرنگار آبرومند – باحضور محمد خراسانی زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و علی پناه معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل ارشاد استان […]

شهریار – آبرومند: به مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران شهرستانهای شهریار و رباط ‌کریم با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی وجمعی از اصحاب رسانه تجلیل شد.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند – باحضور محمد خراسانی زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و علی پناه معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل ارشاد استان تهران و نادر نیک خواه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریار از اصحاب عرصه خبر و رسانه‌ شهرستان شهریار به مناسبت روز خبرنگار تجلیل شد.

 

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در جمع خبرنگاران اظهارداشت: همزمانی روز عاشورا با روز خبرنگار قابل تامل است و یادآور رسالت زینب وار خبرنگاران در جامعه است.

 

وی با اشاره به سختی ارزیابی خروجی های فرهنگی گفت : تاثیر نتایج فعالیت در حوزه خبر نیازمند به زمان بوده و  ایستادگی خبرنگاران و تحمل سختی های خبررسانی قابل تقدیر است.

 

خراسانی زاده صراحت و صداقت گفتار در راستای نقد صحیح مسئولان توسط  خبرنگاران را از مؤلفه های امر به معروف و نهی از منکر دانست و با اشاره به پرتاب ماهواره خیام و جای خالی خبرهای خوب، تغییر ذائقه مردم ازجمله رسالت این عزیزان است.

 

وی در ادامه اظهار داشت: تربیت نسل آینده و تغییر سبک زندگی امروز در رسانه ها شکل می گیرد و مسئولیت رسانه تنها تولید خبر نیست بلکه تولید فرهنگ و تربیت نسل آینده است و امیدوارم که تربیت کنندگان شایسته ای باشیم.

 

خراسانی زاده با نوید بررسی مسائل و نیازهای فعالان عرصه خبر با حضور وزیر ارشاد بیان داشت: تلاش ما بر این است  تا بخش کثیری از نیازها و مشکلات صنفی خبرنگاران حل شود تا بهتر بتوانند رسالت خبری خود را در استان انجام دهند.

 

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: اولویت ما ایجاد فضای تعامل هرچه بیشتر با خبرنگارانی است که دارای مجوز هستند و از فعالان مجوزدار حمایت می شود.

 

وی ادامه داد :حوزه های مهمی چون پاسداشت زبان فارسی نیازمند حمایت اصحاب  فرهنگ و رسانه می باشد تا چنانچه تخلفی در نام گذاری اصناف، درج کلمات بیگانه در تابلوهای تبلیغاتی و یا در متون نگارشی دیدند در سامانه ثبت تخلفات سردرب اصناف درج نموده و از این طریق در پاسداست زبان فارسی کمک کار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشند.

 

در ادامه  مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با حضورحجت الاسلام کاظمی امام جمعه شهر پرند،  حجت الاسلام نوروزی نماینده مردم شهرستان رباط کریم و بهارستان، اله یاری شهردار پرند، عسگری رئیس فرهنگ و ارشاد رباط کریم، اعضای شورای اسلامی و عزیزاله نظری عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های کشور و استان تهران وجمع کثیری از خبرنگاران، دفتر خانه مطبوعات شهرستان رباط کریم در پرند افتتاح شد.

 

در مراسم افتتاح و تجلیل از خبرنگاران  شهرستان رباط‌کریم عبدالرضا علی پناه ضمن تسلیت ایام سوگواری محرم گفت: تلاشهای گسترده و اثرگذار اهالی رسانه قابل تقدیر است و امیدواریم بتوانیم با رفع موانع کاری اصحاب رسانه شرایط را برای انجام بهتر امور مهیا نمائیم.

 

وی در ادامه بیان داشت :خانه مطبوعات و رسانه‌های استان تهران پیگیر نیازها ومشکلات خبرنگاران است ودر این راستا برای تقویت خانه مطبوعات از آنها حمایت می کنیم .

 

در انتها با اهداء لوح سپاس از خبرنگاران تجلیل بعمل آمد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*