۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 981
  • ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۱
  • 99 بازدید
  • ارسال توسط :

به منظور رسیدگی به مشکلات مردمجلسه ملاقات مردمی فرماندار فیروزکوه برگزار شد

فیروزکوه – رامین نیوز: ملاقات مردمی فرماندار فیروزکوه در محل دفتر فرماندار برگزار شد و طی آن ابوالقاسم مهری در دیدار چهره به چهره با ۳۸ نفر از مراجعان، به مسایل و مشکلات آنها رسیدگی و دستور لازم برای پیگیری صادر کرد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار فیروزکوه  در حاشیه جلسه ملاقات مردمی، ملاقات […]

فیروزکوه – رامین نیوز: ملاقات مردمی فرماندار فیروزکوه در محل دفتر فرماندار برگزار شد و طی آن ابوالقاسم مهری در دیدار چهره به چهره با ۳۸ نفر از مراجعان، به مسایل و مشکلات آنها رسیدگی و دستور لازم برای پیگیری صادر کرد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار فیروزکوه  در حاشیه جلسه ملاقات مردمی، ملاقات مستقیم با مردم برای بررسی مشکلات آنها را از جمله اهداف این دیدارها عنوان کرد و اظهار داشت: عمده موضوعاتی که امروز مطرح شد در رابطه با بحث اشتغال و مشکلات روستاها و درخواست تسهیلات بانکی بود.

 ابوالقاسم مهری در خصوص روند ادامه این دیدارها گفت: جلسه دیدار با مردم در طول سال ۹۳ طبق برنامه ریزی انجام شده در چند بخش مشخص خواهد شد، که البته این دیدار با حضور و مشارکت مدیران شهرستانی و استانی برگزار خواهد شد.

وی در خصوص حل معضل بیکاری درشهرستان گفت: یکی از دغدغه‌های ما حل مشکل بیکاری است.

فرماندار فیروزکوه ادامه داد: از زمان حضور درفرمانداری، جلسات بسیاری زیاد و متعددی را با سرمایه‌گذاران بخش‌های خصوصی، تعاونی و دولتی داشته‌ایم و حل مشکلات اشتغال را در سرمایه‌گذاری و ایجاد واحدهای جدید و حمایت از واحدهایی که با ظرفیت کم فعالیت می‌کنند، می‌دانیم.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه بخش عمده‌ای از بیکاران شهرستان را بیکاران تحصیل‌کرده تشکیل می‌دهند و خود این مسئله می‌طلبد در بخش خصوصی سراغ واحدهایی برویم که با تخصص‌های خاص بتوانند افراد تحصیل‌کرده را جذب کنند.

مهری اظهار امیدواری کرد  و گفت: با حمایت دولت، بخش خصوصی و تعاونی، فضای اشتغال مناسبی برای جذب بیکاران شهرستان فراهم شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*