۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1553
  • ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۹
  • 114 بازدید
  • ارسال توسط :

به همت جامعه ایمن پردیس دومین همایش ” پیشگیری از اعتیاد” در پردیس برگزار می شود

پردیس – رامین نیوز: با همکاری جامعه ایمن شهر پردیس دومین همایش پیشگیری از اعتیاد در پردیس برگزار می شود. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- سیامک شوقی قائم مقام کمیته راهبری جامعه ایمن شهر پردیس موضوع پیشگیری از اعتیاد نه تنها در کشورمان بلکه در همه نقاط جهان  دغدغه ای جدی برای خانواده هاست. با […]

پردیس – رامین نیوز: با همکاری جامعه ایمن شهر پردیس دومین همایش پیشگیری از اعتیاد در پردیس برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- سیامک شوقی قائم مقام کمیته راهبری جامعه ایمن شهر پردیس موضوع پیشگیری از اعتیاد نه تنها در کشورمان بلکه در همه نقاط جهان  دغدغه ای جدی برای خانواده هاست. با توجه به اهمیت این مبحث دومین همایش پیشگیری از اعتیاد از سری برنامه های جامعه ایمن پردیس روز پنجشنبه مورخ ۱۱/۲/۹۳ در سالن آمفی تئاتر شهرداری برگزار می شود.

وی ادامه داد: اعتیاد که به درستی به بلای خانمان سوز شهرت یافته ، آتشی است که نه تنها فرد بلکه خانواده فرد گرفتار و همچنین جامعه ای را دچار تنش و مشکلاتی عدیده می سازد.

این مقام مسئول اضافه کرد: از این رو باید اذهان همه اعضای خانواده بویژه اولیا را نسبت به این موضوع حساس کرد تا در صورت مشاهده علائم اولیه بروز مسائلی از این اقدامات پیشگیرانه در پیش گیرند.

سیامک شوقی افزود: بی شک دستیابی به چنین سطحی از دانش، نیازمند ارائه و دریافت آخرین سطح از اطلاعات به هنگام است و تحقق این امر یکی از اهداف کمیته راهبری جامعه ایمن پردیس از برگزاری دومین همایش “پیشگیری از اعتیاد”است.

پردیس در زمینه راه اندازی کمیته راهبری جامعه ایمن و اجرای برنامه های مربوط به این مجموعه در سال ۹۲ برنامه های متنوعی در راستای ارتقای ایمنی روحی و جسمی شهروندان انجام داده است.

این مقام مسئول اضافه کرد: سال گذشته شهروندان پردیسی از برنامه هاو همایش های  جامعه ایمن استقبال بی نظیری داشتند که جای تشکر و قدردانی را از همه شهروندان داریم.

سیامک شوقی افزود: با توجه به استقبال و رضایت شهروندان عزیز از پیشرفت این پروژه عظیم در شهر پردیس برنامه های جامعه ایمن درتقویم سال ۹۳ که بزودی ارائه خواهد شد، با کیفیت و شرایط بهتر از سال گذشته انجام می شود تا سطح ایمنی شهروندان بیش از پیش ارتقا یابد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*