۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 2473
  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۷
  • 203 بازدید
  • ارسال توسط :

به کارگیری تمام ظرفیت های شهرستان پردیس در غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان

پردیس – رامین نیوز: اولین جلسه غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان شهرستان پردیس به ریاست فرماندار و با حضور همه اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز – فرماندار پردیس در این جلسه نقش اداره ارشاد را در پربار کردن اوقات فراغت تاثیرگذار دانست و بر تشکیل انجمن […]

پردیس – رامین نیوز: اولین جلسه غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان شهرستان پردیس به ریاست فرماندار و با حضور همه اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز – فرماندار پردیس در این جلسه نقش اداره ارشاد را در پربار کردن اوقات فراغت تاثیرگذار دانست و بر تشکیل انجمن های فرهنگی، هنری، آموزشی و تفریحی زیر نظر این اداره برای استفاده از امکانات، اطلاعات و ظرفیت ها در شهرستان تاکید کرد و افزود: پردیس تازه تاسیس است و می توان با استفاده از برنامه ریزی مدون کوتاه و بلند مدت ساختار فرهنگی شهرستان را بهبود بخشید. حیدری از حاضرین خواست ضمن تشکیل اتاق فکر غنی سازی اوقات فراغت با استفاده از اساتید برجسته و مدیران کارآمد در این حوزه، مباحث نظری همچون ایده پردازی و طرح موضوعات فکری و اجتماعی را دنبال کنند و پس از ارائه نظرات این اتاق فکر نتیجه گیری و پیاده سازی را در دستور کار خود قرار دهند.

صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار نیز با اشاره به اهمیت درنظر گرفتن سن و جنسیت در برنامه ریزی برای اوقات فراغت، از ادارات آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و شهرداری های بومهن و پردیس خواست برای اقشار کم درآمد نیز که توان پرداخت هزینه کلاس ها یا اردوها را ندارند نیز تسهیلاتی درنظر بگیرند.

در ادامه مسئولین ادارات حاضر به بیان برنامه های خود برای ایام تابستان پرداخته و پیرامون موارد مطرح شده تبادل نظر انجام گرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*