۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 54333
  • ۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۲
  • 4 بازدید
  • ارسال توسط :
بوستان ۳۰ هکتاری در شهرری احداث می‌شود
بوستان ۳۰ هکتاری در شهرری احداث می‌شود

بوستان ۳۰ هکتاری در شهرری احداث می‌شود

ری – آبرومند: سید محمد ناظم رضوی شامگاه دوشنبه در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران شهرستان ری اظهار داشت: کار مطالعه و عملیات اجرایی ۱۵ هکتار از این بوستان در فاز نخست آغاز شده است. به گزارش خبرنگار ما – سید محمد ناظم رضوی شامگاه دوشنبه در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران شهرستان ری اظهار داشت: کار […]

ری – آبرومند: سید محمد ناظم رضوی شامگاه دوشنبه در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران شهرستان ری اظهار داشت: کار مطالعه و عملیات اجرایی ۱۵ هکتار از این بوستان در فاز نخست آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار ما – سید محمد ناظم رضوی شامگاه دوشنبه در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران شهرستان ری اظهار داشت: کار مطالعه و عملیات اجرایی ۱۵ هکتار از این بوستان در فاز نخست آغاز شده است.

 

وی افزود: براساس مصوبات، قرار است در مجاورت بزرگراه امام‌علی(ع) و کوهپایه‌های زیارتگاه بی‌بی شهربانو، فضایی به وسعت ۱۵ هکتار به عنوان بام شهرری احداث و همچنین کارخانه سیمان ری واقع در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام‌علی، به کانون نخبگان دانش‌بنیان و موزه صنعت تبدیل شود.

رضوی با اشاره به مسیر دسترسی به پارک جنگلی در کوهپایه بی‌بی شهربانو خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند با استفاده از خط ۶ متروی تهران به این مجموعه تفریحی دسترسی پیدا کنند.

 

شهردار منطقه ۲۰ تهران – شهرری ادامه داد: در اولین بازدید شهردار تهران از این منطقه تصمیم های خوب و مناسبی در قالب ۱۶ مصوبه مهم برای شهرری تدوین شد که تبدیل بخشی از کارخانه سیمان به پاتوق کارآفرین های حوزه فرهنگ و موزه صنعت سیمان یکی از آنها بود.

 

رضوی با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های اصلی مردم وجود یک فضای تفریحی و اسکان خوب برای گذراندن اوقات فراغت و همچنین فضای سبز وسیع است، یادآور شد: با اجرای این مصوبات و به ویژه احداث بوستان کوهستان ضمن استفاده از ظرفیت های شهرری برای تفریح شهروندان تهرانی از تخریب محیط زیست و کوه خواری نیز جلوگیری می شود.

 

وی همچنین به بازدید شماری از اعضای شورای اسلامی شهر تهران از شهرداری منطقه ۲۰ تهران – شهرری گفت: در این بازدید حساسیت و ویژگی های منطقه ۲۰ توسط شورایاران و اهالی فرهنگ و این منطقه مطرح شد تا در بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران پیش بینی شود.

 

این مسئول با اشاره به نگاه ویژه مدیریت شهری به ری و اهمیت تاریخی و فرهنگی این منطقه خواست با کمک به شهرداری کارها را پیش ببریم و از این فرصت مغتنم بهره کافی را در جهت رشد و توسعه منطقه ببریم.

 

منطقه ۲۰ (شهرری) جنوبی‌ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای پنج ناحیه داخل محدوده و ۲ ناحیه خارج محدوده و ۲۱ محله است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*