۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 5027
  • ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۴
  • 266 بازدید
  • ارسال توسط :

بیداری ملت ها نشانه و مقدمه نابودی آمریکاست

پیشوا – ابتکارآنلاین: خطیب جمعه پیشوا بیداری ملت ها نشانه و مقدمه نابودی آمریکا دانست و افزود: رسوایی امروز آمریکا به برکت انقلاب اسلامی ایران است و این رسوایی مقدمه نابودی و زوال آمریکا است. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام والمسلمین رحمتی نیا امام جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به ۱۶ آذرماه و […]

پیشوا – ابتکارآنلاین: خطیب جمعه پیشوا بیداری ملت ها نشانه و مقدمه نابودی آمریکا دانست و افزود: رسوایی امروز آمریکا به برکت انقلاب اسلامی ایران است و این رسوایی مقدمه نابودی و زوال آمریکا است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام والمسلمین رحمتی نیا امام جمعه شهرستان پیشوا با اشاره به ۱۶ آذرماه و روز دانشجو اظهار داشت: بعد از کودتای ۲۸ مرداد، آمریکایی ها شاه را دوباره سرکار آوردند و خفقان و اختناق شدیدی که در کشور حاکم شد و کسی جرآت نمی کرد حرفی بزند، دانشجویان در دانشگاه تهران به مناسبت ورود معاون رئیس جمهور آمریکا اعتصاب و تظاهرات کردند.

وی افزود: شاه دستور رگبار داد که سه تن از این ها را به شهادت رساندند، لذا ۱۶ آذر در تاریخ ما به نام دانشجو ثبت شده است؛ دانشجویی که برای مبارزه با استبداد، استعمار و سلطه بیگانگان قیام کرد.

خطیب جمعه پیشوا تصریح کرد: امیدواریم این حرکت دانشجویان در ۱۶ آذر همیشه و همواره به عنوان الگویی برای دانشجویان باشد و خدایی نخواسته دشمن ما ( آمریکایی ها و انگلیسی ها ) در آن ها نفوذ نکنند و نخواهند در جهت مخالف از آن ها بهره برداری کنند.

حجت الاسلام رحمتی نیا در بخش دیگری از سخنان خود عصر کنونی را عصر تناقض، فریب و رسوایی برای آمریکا و در نتیجه عصر اضمحلال و نابودی آمریکا عنوان کرد و افزود: این واقعیت غیر قابل انکار و محسوس است؛ آمریکا و انگلیس و استعمارگران غرب برای حفظ قدرت و منافع نامشروع خود از هرگونه تناقض، دروغ و فریب اجتناب نمی کنند و خیلی راحت دروغ می گویند.

امام جمعه شهرستان پیشوا به نمونه هایی از تناقضات بین رفتار و گفتار آمریکایی اشاره کرد و بیان داشت: فریادهای حقوق بشری آمریکا یکی از این تناقضات است، آمریکایی ها به هر کشوری بخواهند فشار بیاوردند چماق حقوق بشر را علیه آن بلند می کنند در حالی که خودشان زندان هایی پر از شکنجه دارند و انسان های بی گناه را سال های سال شکنجه می کنند و بعد از چندین سال یا زیر شکنجه جان می دهند یا به دلایلی متوجه می شوند که بی گناه بوده است؛ این حقوق بشر عملی و اجرایی آمریکا است که نمونه آن زندان گوانتانامو و ابوغریب است.

وی افزود: در داخل آمریکا سیاه پوستان را به جرم احقاق حق خود می گیرند و می زنند، خفه می کنند و یا بوسیله اسلحه آن ها را می کشند و در همین یکی دو ماه اخیر تعدادی ا ز این سیاه پوستان را کشتند.

حجت الاسلام رحمتی نیا بیان داشت: آمریکایی ها دم از مبارزه با تروریست می زنند و با کشوری مثل ایران به دروغ و تهمت می گویند تروریست پرورید، اما خود این ها بدترین و زشت ترین تروریست ها را مثل طالبان و داعش تربیت کردند و آموزش دادند که این یک تناقض آشکار و روشن است.

خطیب جمعه پیشوا تشکیل ائتلاف و مبارزه با داعش را نمونه دیگری از تناقضات آمریکایی ها دانست و افزود: می گویند ما باید با تروریست مبارزه کنیم و ائتلاف ضد داعش درست می کنند، اما همین ها می آیند به داعشی که در محاصره رزمندگان عراق بود، بوسیله هواپیما اسلحه و مهمات می فرستند.

حجت الاسلام رحمتی نیا تصریح کرد: آمریکایی ها دم از دموکراسی می زنند و می گویند نظام برتر در جهان نظام لیبرال دموکراتی است که ما داریم و مسئولین ممملکت باید براساس رای مردم انتخاب شوند در حالی که دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دارند و به کسی هم اجازه نمی دهند نامزد شود.

وی افزود: هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دو روی یک سکه هستند و هیچ فرقی با یکدیگر ندارند و فقط و فقط منافع قدرت ها و شرکت های مهم و بزرگ آمریکایی را تامین کنند و حتی منافع ملت خودشان را نیز در نظر نمی گیرند.

امام جمعه شهرستان پیشوا ادامه داد: اگر کشوری مثل جمهوری اسلامی بیاید بر اساس رای مردم رئیس جمهور را انتخاب کند، می گویند ما قبول نداریم و اگر بتوانند سعی می کنند انتخاب را به هم بزنند و فتنه ۸۸ را بر پا کنند.

حجت الاسلام رحمتی نیا با بیان این که آمریکایی ها دم از دموکراسی می زنند و با دولت های مستقلی که بر اساس رای مردم انتخابات دارند می جنگند اظهار داشت: به نام دموکراسی و حمایت از دموکراسی کشور عراق را اشغال می کنند ولی وقتی مردم عراق رئیس جمهور را با رای خود انتخاب می کنند ولی مطابق با میل آمریکا نیست با آن در می افتند.

خطیب جمعه پیشوا بیداری ملت ها نشانه و مقدمه نابودی آمریکا دانست و افزود: رسوایی امروز آمریکا به برکت انقلاب اسلامی ایران است و این رسوایی مقدمه نابودی و زوال آمریکا است.

(منبع خبر: پایگاه خبر تحلیلی ندای پیشوا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*