۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 47822
  • ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۵
  • 32 بازدید
  • ارسال توسط :
بیست و نهمین سالگرد تولد شهید سجاد زبرجدی برگزار شد
بیست و نهمین سالگرد تولد شهید سجاد زبرجدی برگزار شد

بیست و نهمین سالگرد تولد شهید سجاد زبرجدی برگزار شد

پیشوا – آبرومند: بیست و نهمین سالگرد تولد شهید سجاد زبرجدی بر سر مزار این شهید در قطعه ۵۰ گلزار شهدای بهشت زهرا (س) تهران برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما – همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و سالروز تولد شهید مدافع حرم «سجاد زبرجدی» مراسم سالروز تولد این شهید با حضور جمعی از […]

پیشوا – آبرومند: بیست و نهمین سالگرد تولد شهید سجاد زبرجدی بر سر مزار این شهید در قطعه ۵۰ گلزار شهدای بهشت زهرا (س) تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و سالروز تولد شهید مدافع حرم «سجاد زبرجدی» مراسم سالروز تولد این شهید با حضور جمعی از بستگان، همرزمان، دوستداران و دانشگاهیان دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد ورامین-پیشوا بر سر مزار وی واقع در قطعه ۵۰ گلزار شهدای بهشت زهرا (س) برگزار شد.

شهد مدافع حرم سجاد زبرجدی متولد بهمن ماه سال ۱۳۷۰ است، وی که از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا بود در خرداد ماه سال ۹۵ برای اولین بار به سوریه اعزام شد که در اعزام دومش به سوریه به شهادت رسید.

«سجاد زبرجدی»، شهید مدافع حرم در قسمتی از وصیت‌نامه‌اش آورده است: اگر درد و دل داشتید و یا خواستید مشورت بگیرید، بیایید سر مزارم؛ به لطف خداوند حاضر هستم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*