۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » فرهنگی
  • شناسه : 4916
  • ۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۲
  • 94 بازدید
  • ارسال توسط :

بیست و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پیشوا برگزار شد

پیشوا- ابتکارآنلاین / با حضور اعضای شورای فرهنگ عمومی چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی چهارشنبه ۱۲ آذر ماه سال جاری در فرمانداری شهرستان پیشوا برگزار گردید. به گزارش خبرنگارابتکار آنلاین- روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان پیشوا؛ در ابتدا طاهری سرپرست این اداره و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان پیشوا ضمن خیر مقدم به […]

پیشوا- ابتکارآنلاین / با حضور اعضای شورای فرهنگ عمومی چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی چهارشنبه ۱۲ آذر ماه سال جاری در فرمانداری شهرستان پیشوا برگزار گردید.

به گزارش خبرنگارابتکار آنلاین- روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان پیشوا؛ در ابتدا طاهری سرپرست این اداره و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان پیشوا ضمن خیر مقدم به حاضرین جلسه ،مصوبات گذشته و همچنین دستور جلسه فعلی شورا را ارائه کرد.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین رحمتی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی ضمن خیرمقدم به حضار با ذکر حدیثی از امام صادق(ع) ، به اهمیت نشر و گسترش فرهنگ تاکید نموده و گفت یکی از مهمترین و اساسی ترین جلسات مسئولان بی شک حضور در جلسات شورای فرهنگ عمومی می باشد که این امر حضور پررنگ و جدی اعضاء را می طلبد.
بنابراین گزارش: ملکوتی خواه فرماندار و نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان پیشوا گفت: باتوجه به برگزاری کنگره ملی حضرت جعفربن موسی الکاظم (ع) و ارادتی که مردم این شهرستان به حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) داشته و دارند، وظیفه مدیران و مسئولان شهرستان به منظور برگزاری مطلوب این کنگره بیشتر شده و باید با جدیت و خالصانه قدم بردارند، تا از این طریق هرچند اندک ادای دین به ساحت مقدس آن حضرت کرده باشیم.
ملکوتی خواه در خصوص جلسات شورای فرهنگ عمومی افزود: مسئولین شهرستان باید دقت و پیگیری لازم در اجرای مصوبات شورا را در دستور کار خود قراردهند و نسبت به انجام شرح وظایف ذاتی اداره یا سازمان مربوطه خود کوشا باشند.
در پایان حجت الاسلام والمسلمین رحمتی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان پیشوا ،گزارشی از برپایی عزاداری دهه محرم سالجاری که دراین شهرستان برگزار شده ارائه نموده و نقاط ضعف و آسیبهای موجود در این عزاداری ها را با حضور اعضا شوراء مورد تحلیل و بررسی قرار دادند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*