۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » اسلامشهر » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 59744
  • ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۰
  • 20 بازدید
  • ارسال توسط :
بیش از ۱۹۶ تُن زباله از کانال های اسلامشهر جمع آوری شد
بیش از ۱۹۶ تُن زباله از کانال های اسلامشهر جمع آوری شد

بیش از ۱۹۶ تُن زباله از کانال های اسلامشهر جمع آوری شد

اسلامشهر- آبرومند: رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری اسلامشهر اعلام کرد: طی ۷ روز گذشته بیش از ۱۹۶ تُن زباله از کانال های این شهرستان جمع آوری شد.   به گزارش خبرنگار آبرومند – بهزاد بذرگری روز یکشنبه گفت: عملیات لایروبی و تخلیه سپتیک و کانالهای سطح شهر توسط ادوات سازمان مدیریت پسماند در طول سال […]

اسلامشهر- آبرومند: رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری اسلامشهر اعلام کرد: طی ۷ روز گذشته بیش از ۱۹۶ تُن زباله از کانال های این شهرستان جمع آوری شد.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند – بهزاد بذرگری روز یکشنبه گفت: عملیات لایروبی و تخلیه سپتیک و کانالهای سطح شهر توسط ادوات سازمان مدیریت پسماند در طول سال انجام می شود و در فصول گرم ادامه دارد.

 

وی افزود: به منظور پیشگیری از بروز آبگرفتگی در مواقع بارندگی و جلوگیری از بروز حوادث در سطح شهر، عملیات پاکسازی و لایروبی انهار و کانال های سطح شهر و تخلیه سپتیک مناطق ۱، ۲، ۴، ۶ با جمع آوری بیش از ۱۹۶تن زباله در هفته گذشته توسط ادوات سازمان مدیریت پسماند انجام شد.

 

بذرگری یادآور شد: مشارکت شهروندان و همکاری و همراهی آنها در نریختن زباله و نخاله های ساختمانی و ضایعات در سطح شهر می تواند کمک شایانی در عدم آبگرفتگی بویژه در فصل بارندگی کند.

 

وی خاطرنشان کرد: تخلیه نخاله و پسماند ساختمانی و دیگر ضایعات موجب مسدود شدن مسیر دفع آبهای سطحی خواهد شد و زحمت مضاعفی را بر دوش سیستم مدیریت شهری خواهد گذاشت.

 

اسلامشهر با ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غرب تهران واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*