۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » عناوین اصلی » کردستان
  • شناسه : 55903
  • ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۶
  • 23 بازدید
  • ارسال توسط :
بیش از ۳۶ هزار تن کالا از گمرکات کردستان وارد کشور شد
بیش از ۳۶ هزار تن کالا از گمرکات کردستان وارد کشور شد

بیش از ۳۶ هزار تن کالا از گمرکات کردستان وارد کشور شد

سنندج- آبرومند:  ناظر گمرکات استان کردستان گفت: ۳۶ هزار و ۸۲۵ تن کالا از ابتدای امسال تا پایان آذرماه از گمرکات استان وارد کشور شده است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – خلیل حیدری اظهار داشت: از مجموع کالاهای وارد شده ۲۲ هزار و ۹۳۵ تن ثبت سفارش استان و ۱۳ هزار […]

سنندج- آبرومند:  ناظر گمرکات استان کردستان گفت: ۳۶ هزار و ۸۲۵ تن کالا از ابتدای امسال تا پایان آذرماه از گمرکات استان وارد کشور شده است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – خلیل حیدری اظهار داشت: از مجموع کالاهای وارد شده ۲۲ هزار و ۹۳۵ تن ثبت سفارش استان و ۱۳ هزار و ۸۹۰ تن هم مربوط به واردات بازارچه‌ها بوده است.

 

وی ارزش دلاری کالای وارد شده از طریق گمرکات استان را بیش از ۹۴ میلیون دلار اعلام کرد و افزود: میزان کالای وارد شده به کشور در ۹ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته از لحاظ وزنی ۱۷ درصد افزایش داشته است.

 

ناظر گمرکات کردستان با بیان اینکه در این مدت یک میلیون و ۵۸۴ هزار و ۹۹۲ تن کالا از گمرکات استان به خارج از کشور صادر شده است، گفت: ارزش دلاری این میزان کالای صادر شده در ۹ ماهه امسال ۷۳۵ میلیون و ۶۵۰ هزار دلار بوده است.

 

حیدری با اشاره به اینکه گمرک باشماق مریوان تنها مرز ترانزیتی استان است، اظهار داشت: بیش از پنج میلیارد و ۳۳۷ میلیون دلار کالا در ۹ ماهه امسال از گمرک باشماق مریوان تنها مرز ترانزیتی استان، ترانزیت شده است.

 

گمرک باشماق مریوان تنها مرز ترانزیتی استان است که هم ترانزیت داخلی و خارجی مبداء و هم ترانزیت خارجی مقصد در آن انجام می شود.

 

گمرکات استان کردستان با شعبه های فعال در سنندج، باشماق مریوان و سیرانبند بانه به فعالان اقتصادی خدمات گمرکی ارائه می کند.

 

گمرک سیرانبند و باشماق از مرزهای گمرکی فعال رسمی و بین المللی استان هستند گمرک مریوان در زمینه ترانزیت، صادرات، امور مسافری و مقدار قابل توجهی در بخش واردات هم فعال است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*