۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 51986
  • ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۶
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
تاخت و تاز ویروس دلتای کرونا در دماوند
تاخت و تاز ویروس دلتای کرونا در دماوند

تاخت و تاز ویروس دلتای کرونا در دماوند

دماوند – آبرومند: مصلای چندمنظوره بیمارستان سوم شعبان دماوند در دست تجهیز برای پیش‌بینی شرایط بحرانی کرونا قرار گرفته است.   به گزارش خبرنگار ما – رئیس بیمارستان سوم شعبان دماوند گفت: در بیماران مبتلا به ویروس دلتای کرونا مصرف اکسیژن بسیار بالاست و ما روزانه حدود ۱۰۰ الی ۱۱۰ کپسول اکسیژن ساز خریداری می‌کنیم […]

دماوند – آبرومند: مصلای چندمنظوره بیمارستان سوم شعبان دماوند در دست تجهیز برای پیش‌بینی شرایط بحرانی کرونا قرار گرفته است.

 

به گزارش خبرنگار ما – رئیس بیمارستان سوم شعبان دماوند گفت: در بیماران مبتلا به ویروس دلتای کرونا مصرف اکسیژن بسیار بالاست و ما روزانه حدود ۱۰۰ الی ۱۱۰ کپسول اکسیژن ساز خریداری می‌کنیم تا کمک حال دستگاه اکسیژن‌ساز بیمارستان باشد.

 

تاخت و تاز ویروس دلتای کرونا در دماوند

دکتر مسلمی فرد افزود: ویروس دلتا در کشور در حال تاخت‌وتاز است و در استان تهران نیز به شدت در حال گسترش است و با توجه به سرایت‌ پذیری ویروس دلتا و نیاز به بستری در مدت زمان بیشتر، با ترافیکی از تعداد بیماران مواجه هستیم و علاوه بر ضرورت سرعت در امر واکسیناسیون، همراهی و پیشگیری مردم در این زمینه اهمیت زیادی دارد.

 

وی گفت: از ۱۹ تیرماه تا به امروز حدود ۵ هزار نفر بیمار مختلف به بیمارستان سوم شعبان دماوند مراجعه کردند و با توجه به شرایط موجود، بیمارستان باید مورد حمایت جدی قرار گیرد.

 

مسلمی فرد گفت: دستگاه اکسیژن‌سازی که پیش از این با مساعدت فرمانداری دماوند تهیه شده بود، با فشار حداکثری در حال استفاده است و روزانه بیش از ۱۰ میلیون تومان صرف تزریق اکسیژن به این دستگاه می‌شود.

 

وی افزود: تاکنون شهرستان دماوند۴ پیک کرونا را با سربلندی پشت سر گذاشته اما با شرایط سختی در پیک پنجم مواجه هستیم و انشالله امیدواریم با همکاری همه بتوانیم از پیک پنجم با کمترین مرگ و میر عبور کنیم.

 

دکتر مسلمی فرد گفت: از اصناف شهرستان دماوند نسبت به توجه و رعایت محدودیت‌‌های کرونایی نهایت تشکر و قدردانی داریم و از شهروندان عزیز هم تقاضای رعایت پروتکل‌های بهداشتی بیشتری را داریم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*