۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 47914
  • ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
  • 10 بازدید
  • ارسال توسط :
تامین محل استقرار دفاتر نمایندگی ادارات در جلیل آباد پیشوا
تامین محل استقرار دفاتر نمایندگی ادارات در جلیل آباد پیشوا

تامین محل استقرار دفاتر نمایندگی ادارات در جلیل آباد پیشوا

پیشوا – آبرومند: شهردار جلیل آباد از تامین محل مناسب برای استقرار دفاتر نمایندگی ادارات خدمات رسان در شهر به عنوان اولین گام برای افزایش رفاه حال شهروندان خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – نشست شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر جلیل آباد از توابع شهرستان پیشوا با رووسا و نمایندگان ادارات آب وفاضلاب، […]

پیشوا – آبرومند: شهردار جلیل آباد از تامین محل مناسب برای استقرار دفاتر نمایندگی ادارات خدمات رسان در شهر به عنوان اولین گام برای افزایش رفاه حال شهروندان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – نشست شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر جلیل آباد از توابع شهرستان پیشوا با رووسا و نمایندگان ادارات آب وفاضلاب، مخابرات، گاز و برق شهرستان پیشوا با محوریت هماهنگی جهت ایجاد دفاتر نمایندگی در محل شهرداری برگزار شد.

 

مهدی قمی شهردار جلیل آباد در این نشست اظهار داشت: شهر جلیل آباد به دلیل نوپا بودن فاقد زیرساخت های لازم است و تبدیل شدن به شهر انتظارات مردم این منطقه را بالا برده که تامین مطالبات آنها مستلزم همکاری همه نهادها است.

 

وی بیان کرد: یکی از ضرورت های این شهر تازه تاسیس استقرار دفاتر نمایندگی دستگاه های خدمات رسان است که در گذشته پیگیری هایی در این زمینه صورت گرفته اما متاسفانه تاکنون نتیجه ای نداشته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*