۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » فرهنگی » قزوین
  • شناسه : 39362
  • ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۵
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
تامین مسکن معلولان قزوین نیازمند تقویت کارهای خیرخواهانه است
تامین مسکن معلولان قزوین نیازمند تقویت کارهای خیرخواهانه است

تامین مسکن معلولان قزوین نیازمند تقویت کارهای خیرخواهانه است

قزوین – آبرومند: استاندار قزوین گفت: تامین مسکن معلولان بهزیستی در این استان نیازمند تقویت کارهای خیرخواهانه و ترویج مشوق‌های مادی و معنوی در بین مردم است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – هدایت الله جمالی پور روز پنجشنبه در نشست شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی قزوین افزود: در شرایط فعلی دولت توان […]

قزوین – آبرومند: استاندار قزوین گفت: تامین مسکن معلولان بهزیستی در این استان نیازمند تقویت کارهای خیرخواهانه و ترویج مشوق‌های مادی و معنوی در بین مردم است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – هدایت الله جمالی پور روز پنجشنبه در نشست شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی قزوین افزود: در شرایط فعلی دولت توان حمایت همه جانبه از اقشار نیازمند را ندارد و باید خیلی از امورات به مردم و خیران واگذار شود.

 

وی اضافه کرد: وظیفه مدیران و دستگاه‌های اجرایی استان قزوین این است که بسترساز مشارکت خیران و مردم در راستای کمک به جامعه معلولان باشند.

 

جمالی پور با بیان اینکه از ظرفیت‌های قانونی برای تهییج و تشویق خیران و تشکل‌های مردم نهاد باید بهره برد، اظهار داشت: باید کاری کرد تا  تشکل‌های مردم نهاد به صحنه آمده و دغدغه جامعه معلولان بوده و اینطور نباشد که یک تشکل مردم نهاد فقط به فکر منافع شخصی باشد.

 

استاندار قزوین تصریح کرد: خیلی از ظرفیت‌های موجود در کشور بی استفاده مانده و فقط ۱۰ درصد آن در اختیار مردم قرار دارد، درحالی که می‌توان به جهت دهی این ظرفیت‌ها برای کمک به جامعه معلولان استفاده کرد.

مقام ارشد اجرایی استان تاکید کرد: سرمایه گذاران در کنار درآمدزایی نیم نگاهی به کار خیر داشته باشند که این اعمال نه تنها در دنیا بلکه ثواب اخروی نیز به همراه خواهد داشت.

 

جمالی پور خاطرنشان کرد: اداره اوقاف دارای ظرفیت های فراوانی است و می‌تواند یاریگر جامعه مددجویان باشد، اینکه جامعه متوجه شود وقف می‌تواند در راه معلولان هزینه شود، وظیفه این نهاد است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

استاندار قزوین یادآورشد: امام اول شیعیان همواره حامی نیازمندان بود و از همه توان خودش برای کمک به آنها استفاده می‌کرد، بنابراین ما نیز وظیفه داریم که این رفتار و عمل را سرلوحه خویش قرار دهیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*