۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 28568
  • ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۳
  • 55 بازدید
  • ارسال توسط :
تامین پارکینگ از مشکلات عمده «تنگه واشی» است
تامین پارکینگ از مشکلات عمده «تنگه واشی» است

تامین پارکینگ از مشکلات عمده «تنگه واشی» است

تهران- آبرومند: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: دو موضوع جدی تامین پارکینگ و احداث سرویس بهداشتی از عمده ترین موضوعات مهم در تنگه واشی است.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر-  محمد تقی زاده بعد از ظهر سه شنبه در پنجمین کارگروه رونق تولید و رفع موانع تولید استان تهران […]

تهران- آبرومند: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: دو موضوع جدی تامین پارکینگ و احداث سرویس بهداشتی از عمده ترین موضوعات مهم در تنگه واشی است.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر-  محمد تقی زاده بعد از ظهر سه شنبه در پنجمین کارگروه رونق تولید و رفع موانع تولید استان تهران طی سخنانی گفت: یکی از سیاست های استانداری حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران در بخش گردشگری است.

 

وی افزود: در کارگروه های مرتبط با معاونت عمرانی در صدد رفع موانع موجود بر سر راه سرمایه گذاران هستیم و یکی از سیاست های ابلاغی به شهرداری های استان حمایت همه جانبه از طرح های گردشگری است.

 

معاون امور عمرانی استاندار تهران اضافه کرد: تنگه واشی یکی از جاذبه های ویژه گردشگری است و با رسیدن فصل گرما این منطقه به منطقه ای ویژه برای گردشگران تبدیل می شود، که دو موضوع جدی تامین پارکینگ و احداث سرویس بهداشتی از عمده ترین موضوعات مهم در تنگه واشی است.

 

تقی زاده افزود: با هماهنگی های به عمل آمده مقرر شد تا مدخل ورودی روستای «جلیزجند» که نقطه اتصال تنگه واشی محسوب می شود محوطه ای وسیع برای احداث پارکینگ درنظر گرفته شود اما تا این زمان تمهیدات ترافیکی از قبیل یک طرف کردن مسیر ورودی به صورت زمان مند را در دستور کار داریم.

 

وی گفت: همچنین تا زمان احداث سرویس بهداشتی در این منطقه اقدام به ارسال چند چشمه سرویس بهداشتی سیار به این منطقه خواهیم کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*