۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » فيروزكوه
  • شناسه : 40193
  • ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۶
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :
تاکید بر تقویت زیر ساخت های فرهنگی و بومی با تکیه بر مولفه های فرهنگی
تاکید بر تقویت زیر ساخت های فرهنگی و بومی با تکیه بر مولفه های فرهنگی

تاکید بر تقویت زیر ساخت های فرهنگی و بومی با تکیه بر مولفه های فرهنگی

فیروزکوه – آبرومند: سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزکوه با بخشدار شهر ارجمند در راستای گسترش و تعامل و همکاری و به منظور تعمیق فعالیت های فرهنگی و هنری در بخش ارجمند دیدار کرد. به گزارش خبرنگار ما – سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزکوه با بخشدار شهر ارجمند در راستای گسترش و […]

فیروزکوه – آبرومند: سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزکوه با بخشدار شهر ارجمند در راستای گسترش و تعامل و همکاری و به منظور تعمیق فعالیت های فرهنگی و هنری در بخش ارجمند دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار ما – سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزکوه با بخشدار شهر ارجمند در راستای گسترش و تعامل و همکاری و به منظور تعمیق فعالیت های فرهنگی و هنری در بخش ارجمند دیدار کرد.

 

این جلسه با حضور بوربوری، بخشدار ارجمند، سید حسن حسینی، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اکبری، رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان در دفتر بخشدار انجام شد.

 

قابل ذکر است در این دیدار راهکارهای موثر و لازم برای فعالیت های فرهنگی و هنری و هم چنین امکان فعالیت در مکان های گردشگری بخش ارجمند و روستاهای اطراف این شهر که هدف گردشگری و بوم گردی است اتخاذ شد.

 

گفتنی است بخش ارجمند با وجود پتانسیل و بسترهای لازم طبیعی که همواره میزبان حضور گردشگران و مهاجران فصلی است می تواند نقش موثری در اشاعه فعالیت های فرهنگی و هنری داشته باشد.

 

هم چنین تقویت زیر ساخت های فرهنگی و بومی با تکیه بر مولفه های فرهنگی شهرستان و ایجاد نمایشگاه ها و فعالیت های قرآنی، دینی، مذهبی و هنرهای اصیل ایرانی اسلامی از جمله موضوعات مورد بحث این جلسه بود که مورد تاکید قرار گرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*