۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 64253
  • ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
تاکید فرماندار پاکدشت بر آمادگی کلیه دستگاه های اجراِیی در جهت پیشگیری از حوادث احتمالی
تاکید فرماندار پاکدشت بر آمادگی کلیه دستگاه های اجراِیی در جهت پیشگیری از حوادث احتمالی

تاکید فرماندار پاکدشت بر آمادگی کلیه دستگاه های اجراِیی در جهت پیشگیری از حوادث احتمالی

پاکدشت – آبرومند: جلسه ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان پاکدشت به ریاست فرماندار برگزار شد. به گزارش خبرنگار آبرومند – جلسه ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان به ریاست محسن اردستانی فرماندار پاکدشت و با حضور قنادزاده معاون امور عمرانی، یزدان نیا معاون مدیر […]

پاکدشت – آبرومند: جلسه ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان پاکدشت به ریاست فرماندار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آبرومند – جلسه ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان به ریاست محسن اردستانی فرماندار پاکدشت و با حضور قنادزاده معاون امور عمرانی، یزدان نیا معاون مدیر کل مدیریت بحران استانداری، مونسان بخشدارشریف آباد، فکری بخشدار مرکزی ،روسای ادارات وکارشناسان مدیریت بحران ادارات شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار پاکدشت ضمن تشکر از اقدامات دستگاهها و سازمانهای عضو ستاد هماهنگی مدیریت بحران گفت: در بحث مدیریت بحران ، پیشگیری از بحران وآمادگی برای مقابله با بحران از اهمیت خاصی برخوردار است و همه دستگاههای اجرایی می بایست از قبل برای مقابله با حوادث احتمالی برنامه ریزی کنند .

اردستانی ضمن تاکید بر آمادگی کلیه دستگاههای اجراِیی وخدماتی در جهت پیشگیری از حوادث و بحران های احتمالی، کلیه ادارات ملزم به اعلام نیازمندیهای خود قبل از وقوع حوادث نمایند.

وی افزود: لایروبی رودخانه ها ، هدایت و جمع آوری آبهای سطحی در شهرها باید در دستور کار مسئولین قرار بگیرد تا در صورت وقوع سیلاب و آبگرفتگی های احتمالی بتوان با کمترین خسارت بر آن فائق آمد.

فرماندارپاکدشت همچنین  نسبت به تهیه طرح خطر پذیری شهرها و روستاها توسط شهرداریها و دهیاری‌ها، تدابیر لازم در خصوص آب گرفتگی معابر ،امداد رسانی توسط فوریت های پزشکی ،هلال احمر و کلیه نیروهای امدادی در صورت بروز حادثه احتمالی تاکید کرد و گفت:  ما باید با یکدیگر تعامل وهمکاری داشته باشیم تا در هنگام بروز حوادث بتوانیم در کم ترین زمان ممکن بحران را مدیریت نماییم.

در ادامه جلسه در مورد کمبودها و امکانات مورد نیاز، بارندگی پیش رو، آموزش کارمندان ادارات و دهیاران برای مواقع بحران، استفاده از امکانات و تجهیزات بخش خصوصی برای مواقع بحران، مدیریت امکانات موجود و تقسیم کار در مواقع بحران بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

در حاشیه این جلسه، اردستانی فرماندار پاکدشت از فداکاری محمد محمدی تجره نگهبان اداره آبیاری در نجات از غرق شدگی دو دختر ۱۳و۱۵ساله در کانال آبیاری جاده تیغاب باحضور مسئولان استانی و شهرستانی تجلیل کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*