۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پرديس » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 6301
  • ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۴
  • 152 بازدید
  • ارسال توسط :

تاکید فرماندار پردیس بر استفاده از توان ادارات برای حمایت از مددجویان بهزیستی

پردیس – ابتکار ورامین: جلسه هماهنگی مشارکت های مردمی شهرستان پردیس با حضور فرماندار، رئیس اداره بهزیستی و نمایندگان شهرداری پردیس و مرکز بهداشت شهر پردیس در محل فرمانداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پردیس – حیدری فرماندار پردیس در این جلسه مشارکت اداره بهزیستی و سایر ادارات […]

پردیس – ابتکار ورامین: جلسه هماهنگی مشارکت های مردمی شهرستان پردیس با حضور فرماندار، رئیس اداره بهزیستی و نمایندگان شهرداری پردیس و مرکز بهداشت شهر پردیس در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پردیس – حیدری فرماندار پردیس در این جلسه مشارکت اداره بهزیستی و سایر ادارات را برای حمایت از مددجویان بهزیستی امری مهم دانست و خواستار ارائه گزارش از خدمات و حمایت هایی که اداره بهزیستی به مددجویان ارائه می دهد، شد.

اعتمادخواه رئیس اداره بهزیستی شهرستان نیز از کمک هایی تا سقف ۶ میلیون تومان برای ودیعه مسکن و تا ۱ میلیون تومان برای مباحث درمانی خبر داد و افزود: در اعتبارات ۹۴ نیز برای جذب اعتبار لازم تلاش شده و پیگیری دریافت زمین برای احداث ساختمان جدید اداره نیز در دستور کار قرار دارد.

در این جلسه رئیس مرکز بهداشت شهر پردیس و معاون شهردار این شهر ضمن اعلام آمادگی برای ارائه خدمات درمانی و مشاوره رایگان به معرفی شدگان از اداره بهزیستی، قول مساعد برای همکاری در سایر زمینه ها را تا حد توان دادند.

اطلاع رسانی عمومی از خدماتی که بهزیستی در حوزه های مختلف توانبخشی، حمایتی و پیشگیری ارائه می دهد و ایجاد تعامل بین سمن هایی که به صورت خیریه فعالیت می کند از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*