۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 7185
  • ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۱:۱۰
  • 58 بازدید
  • ارسال توسط :

تاکید فرماندار پردیس بر لزوم استفاده از ظرفیت های آموزش و پرورش در پیشگیری از آسیب های مواد مخدر

پردیس – ابتکار ورامین: اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پردیس به ریاست مرتضی حیدری فرماندار پردیس و با حضور فلاح مسئول دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران، فرماندار نیروی انتظامی شهرستان و سایر اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از […]

پردیس – ابتکار ورامین: اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پردیس به ریاست مرتضی حیدری فرماندار پردیس و با حضور فلاح مسئول دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران، فرماندار نیروی انتظامی شهرستان و سایر اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پردیس – فرماندار پردیس در این جلسه اقدامات سال گذشته را در راستای کاهش استفاده از مواد مخدر مثبت ارزیابی کردو ضمن تشکر از اهتمام و همکاری اعضا گفت: رواج تفکرات غلط در خصوص مواد مخدر در بین خانواده ها و جوانان موجب سخت شدن کار شورا است و تغییر این تفکرات نیازمند برنامه ریزی و کار فرهنگی است.

وی حضور بیش از ۲۵ هزار دانش آموز در شهرستان را یک فرصت برای انجام امور فرهنگی و آموزش برنامه های پیشگیرانه دانست و افزود: می توان با استفاده از این ظرفیت خانواده های این دانش آموزان را از خطرات آگاه کرد.

حیدری پیشگیری را بسیار کم هزینه تر از درمان و مقابله دانست و اولویت اول شورا را در سال ۹۴ برنامه ریزی برای استفاده از حداکثر ظرفیت ها در زمینه پیشگیری ذکر کرد.

در ادامه و پس از تبادل نظر حاضرین، بر لزوم استفاده از مساجد و ائمه جماعات به عنوان قطب های فرهنگی و تربیتی شهرستان و لزوم تعامل با نخبگان و دانشگاهیان برای برگزاری کارگاه های تخصصی و شناسایی و معرفی مواد مخدر صنعتی تاکید شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*