۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 9101
  • ۲۳ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۲
  • 79 بازدید
  • ارسال توسط :

تبدیل ورامین به بزرگترین روستای کشور/حمایت قاطع رئیس شورا از شهردار

ورامین – ابتکار ورامین: رئیس شورای اسلامی شهر ورامین گفت: متأسفانه امروز شاهد آن هستیم که ورامین با اتخاذ سیاست های غلط به بزرگترین روستای کشور تبدیل شده است به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- سید رضا احمدی بعدازظهر سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان ورامین با […]

ورامین – ابتکار ورامین: رئیس شورای اسلامی شهر ورامین گفت: متأسفانه امروز شاهد آن هستیم که ورامین با اتخاذ سیاست های غلط به بزرگترین روستای کشور تبدیل شده است

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- سید رضا احمدی بعدازظهر سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان ورامین با انتقاد از اتخاذ برخی سیاست های غلط در ارتباط با ورامین اظهار داشت: متأسفانه امروز شاهد آن هستیم که ورامین با اتخاذ سیاست ها و تصمیمات غلط به بزرگترین روستای کشور تبدیل شده است.

رییس شورای اسلامی شهر ورامین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخی اظهارات در مورد راه آهن ورامین بیان داشت: انتقال راه آهن و خروج ریل های راه آهن از ورامین شدنی است به شرط آنکه همه پای کار بیایند و با همدلی این مسیر را دنبال کنند.

آینده خطرناکی پیش روی ورامین است

وی ادامه داد: آینده خطرناکی پیش روی ورامین است چرا که با آمدن مترو زیر ساخت لازم در شهر ورامین وجود ندارد و این امر مشکلات فراوانی را به همراه خواهد داشت.

احمدی اضافه کرد: باید این سوال را از برخی که به دنبال آوردن مترو بوده و هستند پرسید که آیا زیر ساخت های لازم برای این امر فراهم شده است.

وی با تأکید بر این نکته که شهرداری و شورای اسلامی شهر به دنبال اتخاذ بهترین تصمیم برای حفظ منافع شهروندان است گفت: در موضوع مترو نیز تلاش شورای شهر ورامین دفاع از حقوق و منافع شهروندان بوده است.

وی با اشاره به این موضوع که باید انجام امور شهری بر اساس طرح جامع و تفصیلی که مصوب و ابلاغ شده انجام گیرد بیان داشت: طرح جامع و تفصیلی شهر ورامین محور و مبنای انجام امور شهری است و هرگونه اقدامی باید با این طرح مطابقت داشته باشد.

ساختمان میدان ولیعصر برای راه اندازی رشته های پزشکی واگذار شد

احمدی در پاسخ به سوال دیگری درباره اینکه آیا از عملکرد شهردار ورامین راضی هستید و تصمیمی برای تغییر شهردار ندارید نیز یادآور شد: هم اکنون از عملکرد شهردار ورامین رضایت کافی وجود دارد به همین خاطر تغییر شهردار موضوعیت ندارد.

وی در ادامه به واگذاری ساختمان میدان ولیعصر از سوی شهرداری و شورای شهر ورامین برای راه اندازی دانشگاه علوم پزشکی در این شهرستان اشاره کرد و متذکر شد: طی روزهای اخیر شایعاتی مطرح شده که قرار است این دانشگاه در زمینه علوم تغذیه دانشجو بپذیرد در حالی که نیاز امروز شهرستان ورامین رشته های پزشکی است و در صورت تحقق این موضوع، شورای اسلامی و شهرداری ورامین با آن مخالف خواهند بود.

سید رضا احمدی به انتخاب اخیر رئیس شورای شهر ورامین اشاره کرد و افزود: هیچگونه اقلیت و اکثریتی در شورای شهر وجود ندارد و همگی برای خدمت و انجام وظایف قانونی شورا تلاش می کنیم و سعی می شود کمترین دخالتی در امور شهرداری داشته باشیم و بیشتربرنامه ریزی و نظارت را در دستور کار قرار دهیم

وی با اشاره به اقدامات موثر شهردار ورامین گفت: شورای شهر ورامین در کنار امور نظارتی خود همواره حامی شهردار خواهد بود و نقاط قوت علی حیدریان بیشتر است و ایشان در حوزه های عمرانی و فرهنگی عملکرد مناسبی داشته است

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*