۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » اسلامشهر » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 28564
  • ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
  • 66 بازدید
  • ارسال توسط :
تجربه موفق اسلامشهر سبب اجرای طرح الگوی مراقبت‌های اجتماعی جامع در کشور می‌شود
تجربه موفق اسلامشهر سبب اجرای طرح الگوی مراقبت‌های اجتماعی جامع در کشور می‌شود

تجربه موفق اسلامشهر سبب اجرای طرح الگوی مراقبت‌های اجتماعی جامع در کشور می‌شود

گرفتن اسلامشهر برای اجرای طرح ماج گفت: تجربه موفق اسلامشهر سبب اجرای طرح الگوی مراقبت‌های اجتماعی جامع(ماج) در سراسر کشور می‌شود. به گزارش خبرنگار ما – تقی رستم‌وندی در حاشیه بازدید از روند اجرایی طرح الگوی مراقبت‌های اجتماعی جامع(ماج) در شهرستان اسلامشهر با اشاره به اینکه این طرح برای نخستین بار به صورت پایلوت در […]

گرفتن اسلامشهر برای اجرای طرح ماج گفت: تجربه موفق اسلامشهر سبب اجرای طرح الگوی مراقبت‌های اجتماعی جامع(ماج) در سراسر کشور می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما – تقی رستم‌وندی در حاشیه بازدید از روند اجرایی طرح الگوی مراقبت‌های اجتماعی جامع(ماج) در شهرستان اسلامشهر با اشاره به اینکه این طرح برای نخستین بار به صورت پایلوت در اسلامشهر اجرا می‌شود اظهار داشت: اگر بخواهیم در مورد کاهش آسیب‌های اجتماعی و جرایم در کشور موفق عمل کنیم باید با حضور در همه محلات بین همه امکانات و منابع و نهادهایی مؤثر در این امر پیوند برقرار کنیم.

وی ادامه داد: در شهرستان اسلامشهر با هماهنگی و هم‌فزایی که با مدیریت فرماندار اسلامشهر و مشارکت همه دستگاه‌های اجتماعی به صورت مشترک در اجرای طرح مراقبت‌های اجتماعی جامع با هم همکاری دارند که در صورت عدم همکاری دستگاه‌های مربوطه طرح با شکست روبه‌رو می‌شود.

معاون وزیر کشور با بیان اینکه وزارت کشور حامی اجرا و تحقق این الگو است تأکید کرد: در بازدیدی که از روند اجرای این طرح در مراکز اسلامشهر داشتیم می‌توانیم امیدوار باشیم در صورت موفقیت اسلامشهر از این تجربه موفق برای گسترش آن در سراسر کشور استفاده کنیم.

رستم‌وندی همچنین افزود: تا چند ماه آینده که نتایج اجرای طرح ماج استخراج شود قابلیت اینکه این الگو در شورای اجتماعی کشور مطرح شود وجود دارد و اگر مصوبه‌ای از شورای اجتماعی کشور گرفته شود می‌توان طرح ماج را در سراسر کشور اجرایی کرد.

رئیس سازمان امور اجتماعی و فرهنگی کشور خاطرنشان کرد: از ابتدای اجرای طرح، حمایت اعتباری کوچکی برای آن در نظر گرفته شد و برای استمرار و روند کار نیز این حمایت را ادامه می‌دهیم و در صورت اجرای آن در سطح ملی از اعتبارات ردیف آسیب‌های اجتماعی در بودجه وزارت کشور جهت حمایت از این پروژه استفاده می‌شود.

اسلامشهر – آبرومند: معاون وزیر کشور و رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با اشاره به پایلوت قرار

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*