۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » ملارد
  • شناسه : 45935
  • ۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۴
  • 14 بازدید
  • ارسال توسط :
تجلیل از ۴۰ پژوهشگر نمونه کشوری در ملارد
تجلیل از ۴۰ پژوهشگر نمونه کشوری در ملارد

تجلیل از ۴۰ پژوهشگر نمونه کشوری در ملارد

ملارد – آبرومند: در مراسمی از ۴۰ نفر فرهنگیان و دانش‌آموزان شهرستان ملارد تجلیل شد. به گزارش خبرنگار ما – در آخرین روز از هفته پژوهش و با حضور یوسف بهارلو معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان از ۴۰ نفر از فرهنگیان و دانش‌آموزان پژوهشگر شهرستان ملارد تجلیل شد.   […]

ملارد – آبرومند: در مراسمی از ۴۰ نفر فرهنگیان و دانش‌آموزان شهرستان ملارد تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار ما – در آخرین روز از هفته پژوهش و با حضور یوسف بهارلو معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان از ۴۰ نفر از فرهنگیان و دانش‌آموزان پژوهشگر شهرستان ملارد تجلیل شد.

 

معاون پژوهش، اداره کل آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا باعث نشد تا پژوهشگران استان تهران را از اقدامات خود بازدارد افزود: اولویت پژوهشی همکاران پژوهنده آسیب‌های اجتماعی و مسائل ضروری شهرستان‌های استان تهران بوده است.

 

 

بهارلو با تأکید بر ضرورت کنترل و توقف کمیت گرایی در حوزه پژوهش افزود: باتوجه‌به اهداف و ضرورت‌های طرح‌های پژوهشی در استان تهران در سال جاری بیشتر بر کیفیت مسائل و ضرورت‌های نظام تعلیم‌وتربیت تأکید شده است.

 

 

در ادامه رئیس آموزش‌وپرورش ملارد نیز با اشاره به اینکه پژوهشگران حائز رتبه برتر استان تهران بیشتر از جامعه فرهنگی شهرستان ملارد بوده‌اند افزود: مقالات و پژوهش‌های متعددی در سال جاری تهیه کرده و در مجلات معتبر منتشر کرده‌اند.

 

تجلیل از ۴۰ پژوهشگر نمونه کشوری در ملاردرضایی فر با بیان اینکه باتوجه‌به شیوع کرونا برنامه‌ها به‌صورت مجازی برگزار شده است افزود: دستاوردهای پژوهشی آموزش‌وپرورش شهرستان ملارد شامل ۱ مدال جهانی، ۸ رتبه کشوری، ۸ رتبه استانی و در بحث تولید محتوا و تدریس در فضای مجازی بیش از ۱۰ نفر از همکاران فرهنگی این شهرستان در سطح کشور فعال هستند و در شبکه آموزش حضور داشتند.

 

رئیس آموزش‌وپرورش ملارد با بیان اینکه بیش از ۳۶۰ طرح پژوهشی آموزشی و تربیتی در چهارساله گذشته در شهرستان ملارد با موفقیت به اجرا درآمده است افزود:در ۱۵ حوزه پژوهشی همکاران و دانش‌آموزان ملاردی خوش درخشیدند و ۵۱ نفر از دانش‌آموزان نخبه این شهرستان با رتبه‌های زیر ۱۰۰۰ به دانشگاه‌های برتر کشور راه یافتند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*