۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 7258
  • ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۱
  • 77 بازدید
  • ارسال توسط :

تجمع کارگران کارخانه قند ورامین مقابل فرمانداری

ورامین – ابتکار ورامین: کارگران کارخانه قند شهرستان ورامین به دلیل عدم فعالیت مجدد این کارخانه و نامشخص بودن وضعیتشان، خواستار تعیین تکلیف وضعیت خود شدند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- کارگران کارخانه قند شهرستان ورامین به دلیل عدم شروع فعالیت مجدد این کارخانه و نامشخص بودن وضعیتشان، با حضور مقابل […]

ورامین – ابتکار ورامین: کارگران کارخانه قند شهرستان ورامین به دلیل عدم فعالیت مجدد این کارخانه و نامشخص بودن وضعیتشان، خواستار تعیین تکلیف وضعیت خود شدند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- کارگران کارخانه قند شهرستان ورامین به دلیل عدم شروع فعالیت مجدد این کارخانه و نامشخص بودن وضعیتشان، با حضور مقابل فرمانداری ورامین خواستار مشخص شدن وضعیتشان شدند.

کارگران کارخانه قند خواستار پاسخگویی مسئولان به تعطیلی چندماه کارخانه و بیکاری کارگران شدند و اعلام کردند که باید هر چه سریعتر به وضعیت آنان رسیدگی شود.

برخی کارگران کارخانه قند ورامین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشتند: مسئولان کارخانه قند ورامین اعلام کرده اند کسانی که استخدام این کارخانه هستند به سر کار بازمی گردند اما کسانی که قراردادی بوده و حتی بیش از ده سال سابقه فعالیت در کارخانه را دارند باید زیر نظر بیمه بیکاری بروند.

این کارگران در پاسخ به سوال خبرنگار مهر که چه تعداد کارگر قراردادی در کارخانه قند ورامین مشغود بوده اند بیان داشتند: بر اساس آمار، حدود سیصد کارگر قراردادی در کارخانه قند ورامین مشغول هستند و انتظار می رود که به این کارگران توجه جدی تر صورت بگیرد.

گفتنی است کارگران کارخانه قند ورامین به دو بخش استخدامی و قراردادی تقسیم می شوند که کارگران استخدامی نیز به دو بخش کارگران استخدامی که در آستانه بازنشستگی هستند و کارگران استخدامی که با بازنشستگی فاصله دارند و قسمت دیگر کارگران نیز قراردادی هستند که بیشترین مشکل را نیز کارگران قراردادی دارند.

کارخانه قند ورامین با قدمتی ۶۰ ساله یکی از ارکان مهم اقتصادی شهرستان ورامین محسوب می شود که نقش مهمی در اشتغالزایی مردم منطقه ایفا کرده است.

پس از فراز و نشیبهای بسیاری که کارخانه داشته، در آخرین اقدام به دلیل آنچه مدیران کارخانه قند ورامین کمبود مواد اولیه برای تولید قند عنوان کرذند، کارخانه تعطیل و بیش از ۴۰۰ کارگر با سابقه های چندین ساله بیکار شدند .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*