۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » خوزستان » عناوین اصلی
  • شناسه : 58241
  • ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۶
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
تجمع کشاورزان دزفول با تراکتور در خیابان منتهی به فرمانداری
تجمع کشاورزان دزفول با تراکتور در خیابان منتهی به فرمانداری

تجمع کشاورزان دزفول با تراکتور در خیابان منتهی به فرمانداری

خوزستان – آبرومند: کشاورزان دزفول در اعتراض به سهمیه‌بندی گازوئیل در یکی از خیابان منتهی به فرمانداری تجمع کردند.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایلنا – امروز شنبه ۱۱ تیرماه در اعتراض به سهمیه‌بندی گازوئیل برای وسایل کشاورزی خود با تراکتور در خیابان منتهی به فرمانداری دزفول تجمع‌ کردند.   یک مقام […]

خوزستان – آبرومند: کشاورزان دزفول در اعتراض به سهمیه‌بندی گازوئیل در یکی از خیابان منتهی به فرمانداری تجمع کردند.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایلنا – امروز شنبه ۱۱ تیرماه در اعتراض به سهمیه‌بندی گازوئیل برای وسایل کشاورزی خود با تراکتور در خیابان منتهی به فرمانداری دزفول تجمع‌ کردند.

 

یک مقام مسئول در گفت و گو با خبرنگار ایلنا گفت: تراکتورداران ۱۳ شهر و بخش‌های چهارگانه شهرستان دزفول در پی سهمیه‌بندی سوخت گازوئیل صبح امروز با حرکت به سمت ساختمان فرمانداری دست به تجمع اعتراضی زدند.

 

یکی از این رانندگان می‌گوید: با توجه به اینکه شهرستان دزفول از قطب‌های کشاورزی کشور محسوب می‌شود، این نوع سهمیه‌بندی، کمر کشاورز و زمین‌دار را خواهد شکست.

 

یکی دیگر از کشاورزان گفت: سهمیه ماهیانه تراکتورهای ۶ سیلندری که به بیش از پنج هزار لیتر سوخت ماهیانه احتیاج دارد تا با کمبود سوخت و توقف کار منجر نشود، متأسفانه در طی ماه‌های گذشته به هر یک دستگاه تراکتور ۶ سیلندر یک هزار لیتر سوخت ماهیانه اختصاص داده شده است که این نوع سهمیه‌بندی باعث می‌شود تا در کمتر از یک هفته با کمبود سوخت، رانندگان  مجبور به متوقف کردن تراکتورهای خود شوند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*