۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 39369
  • ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۸
  • 13 بازدید
  • ارسال توسط :
تحقق ۱۳۰ درصدی سهم آذربایجان‌غربی در بازسازی عتبات عالیات
تحقق ۱۳۰ درصدی سهم آذربایجان‌غربی در بازسازی عتبات عالیات

تحقق ۱۳۰ درصدی سهم آذربایجان‌غربی در بازسازی عتبات عالیات

ارومیه- آبرومند: استاندار آذربایجان‌غربی گفت: سال گذشته با همراهی خوب مردم، ۳۰ درصد بیشتر از سهم در نظر گرفته شده برای استان در راستای بازسازی عتبات عالیات جمع‌آوری شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – محمدمهدی شهریاری روز پنج‌شنبه در جلسه هیات امنای بازسازی عتبات عالیات در آذربایجان‌غربی افزود: با توجه به […]

ارومیه- آبرومند: استاندار آذربایجان‌غربی گفت: سال گذشته با همراهی خوب مردم، ۳۰ درصد بیشتر از سهم در نظر گرفته شده برای استان در راستای بازسازی عتبات عالیات جمع‌آوری شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – محمدمهدی شهریاری روز پنج‌شنبه در جلسه هیات امنای بازسازی عتبات عالیات در آذربایجان‌غربی افزود: با توجه به اینکه این استان به همراه چهار استان دیگر مسوولیت بازسازی سامرا را عهده دار شده، باید با انجام فعالیت‌های فرهنگی نسبت به انجام کامل تعهد در زمان مقرر اقدام شود.

 

وی اضافه کرد: برای تحقق سهم استان در بازسازی عتبات و عالیات و جلب مشارکت‌های مردمی باید فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی منسجمی انجام گیرد.

 

وی با تسلیت ایام شهادت امام علی (ع) بیان کرد: مواکب مردمی سال گذشته تلاش های قابل تقدیری در رفع محرومیت و کمک به نیازمندان انجام دادند که این روند باید ادامه یابد.

 

به گزارش ایرنا، در این جلسه ضمن بررسی مصوبات جلسه گذشته بر ضرورت بهره گیری از توان ائمه جمعه، بسیج و خیّران در بازسازی عتبات عالیات تاکید شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*