۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 6316
  • ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۹
  • 273 بازدید
  • ارسال توسط :

تحول اقتصاد مقاومتی با تکیه بر پتانسیل های صنعتی و تولیدی کشور محقق می شود

ری – ابتکار ورامین: مرتضی بانک: تحول اقتصاد مقاومتی با تکیه بر پتانسیل های صنعتی و تولیدی کشور و با استفاده از دانش، تکنولوژی، فن آوری و منابع انسانی محقق می شود. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری – مرتضی بانک معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در […]

ری – ابتکار ورامین: مرتضی بانک: تحول اقتصاد مقاومتی با تکیه بر پتانسیل های صنعتی و تولیدی کشور و با استفاده از دانش، تکنولوژی، فن آوری و منابع انسانی محقق می شود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری – مرتضی بانک معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری در حاشیه بازدید میدانی از کارخانه سیماچوب واقع در شهرستان ری به همراه هدایت الله جمالی پور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری،معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، بخشدار و شهردار کهریزک ضمن اشاره به ارتباط همسو و متقابل اقتصاد مقاومتی و تولید و صنعت در کشور اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی یعنی حرکت روبه رشد اقتصادی در صنایع و تولیدات داخلی با نوآوری، طراحی و برنامه ریزی های کارشناسی و مهندسی تا جایی که اقتصاد جهانی متاثر و متحول از اقتصاد ایران اسلامی حرکت و فعالیت نماید.

ایشان در ادامه بیان داشت: در اقتصاد مقاومتی باید با مدیریت و تدبیر در امر تولید و صنعت و با توجه به مشکلات و معضلات موجود در مسیر اقتصاد کشور به گونه ای حرکت کرد تا هم در کاهش واردات و هم در بالا بردن اعتماد متقاضیان شاهد پیشرفت و تغییرات محسوس باشیم.

معاون کل نهاد ریاست جمهوری با اشاره به رشد اقتصادی ۳ درصد در ۶ ماهه دوم سال و تاثیر فعالیت های صنایع بزرگ بر این رشد اقتصادی افزود: امیدوارم در آینده نزدیک با حمایت های دولت یازدهم و اتخاذ سیاست های معقول علاوه بر تاثیر صنایع بزرگ بر رشد اقتصادی ، با فعالیت صنایع متوسط، کوچک و صنوف نیز شاهد رونق اقتصادی در کشور باشیم.

بان در پایان گفت: یقین دارم در سال آینده با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی حاکم در کشور و همت و تلاش همه جانبه دولت تدبیر و امید و مسوولین اجرایی واحدهای تولیدی و صنعتی برای فعالیت چشمگیر خود از شرایط مطلوبی برخوردار شوند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*