۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 5194
  • ۱۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۳
  • 112 بازدید
  • ارسال توسط :

تحویل واحدهای مسکونی به معلولین در پیشوا

پیشوا – ابتکارآنلاین: حمید اسماعلیلی اظهار داشت: از فرماندار پیشوا به منظور کمک در اجرای طرح مناسب سازی تردد معلولان در شهرستان تشکر می کنم. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از پایگاه خبری پیشوا- رئیس اداره بهزیستی شهرستان پیشوا با اشاره به جمعیت یک در صدی معلولان شهرستان خاطر نشان کرد: تامین سر پناه […]

پیشوا – ابتکارآنلاین: حمید اسماعلیلی اظهار داشت: از فرماندار پیشوا به منظور کمک در اجرای طرح مناسب سازی تردد معلولان در شهرستان تشکر می کنم.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از پایگاه خبری پیشوا- رئیس اداره بهزیستی شهرستان پیشوا با اشاره به جمعیت یک در صدی معلولان شهرستان خاطر نشان کرد: تامین سر پناه و برآورده ساختن نیاز مسکن جزء اولین اولویت های معلولان است که در این شهرستان با عنایت به پروژه های مسکونی این مهم به خوبی انجام گرفته و روند واگذاری واحد های آنها نیز به معلولان آغاز شده است.

اسماعیلی افزود: در بحث مسکن ضمناً یک پروژه با عنوان یکصد و ۴۴ واحدی نیز توسط بهزیستی احداث و در اختیار معلولان قرار گرفته که حدود ۳ سال است در آن ساکن گردیده اند .

این مسئول به اجرای طرح مناسب سازی معابر شهری در پیشوا اشاره کرد و گفت: از فرماندار محترم به منظورکمک در اجرای طرح مناسب سازی تردد معلولان در فرمانداری وشهرداری و نصب بالابر تشکر می کنم.

ضمناً از شهرداری تشکر ویژه ای دارم که موانع سر راه معلولان در پیاده روها را جمع آوری نموده است .

وی به تشریح طرح های دیگر بهزیستی در خصوص حمایت از معلولان پرداخت و تصریح کرد: پرداخت هزینه سوخت، ایاب وذهاب، پلاک ویژه و خودروی ویژه معلولان، تأمین هزینه های تحصیلی و لوازم توانبخشی و معافیت سربازی مهمترین برنامه های حمایت اداره بهزیستی شهرستان پیشوا در راستای حمایت از این قشر جامعه می باشند .

رئیس اداره بهزیستی شهرستان پیشوا به اقدامات پیشگیرانه بهزیستی در جلوگیری از معلولیت های جدید اشاره کرد و افزود:طرح های غربالگری شنوائی سنجی و آمبلیوپی( پیشگیری از تنبلی چشم ) وآگاهسازی پیشگیری از معلولیت ها ، سه طرح معاونت توسعه امورپیشگیری است که با همت و جدیت تمام در سطح شهرستان برای پیشگیری از معلولیت های گوش،چشم و سایر معلولیت ها در حال اجرا است .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*