۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 7905
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۶
  • 152 بازدید
  • ارسال توسط :

تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز اراضی کشاورزی پیشوا

پیشوا – ابتکار ورامین: در راستای حفظ و حراست از اراضی کشاورزی و جلوگیری از تغییر کاربری آنها، ساخت وسازهای غیرمجاز پیشوا برای دومین بار در اردیبهشت ماه سال جاری تخریب شدند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پیشوا به نقل از روابط عمومی بخشداری مرکزی؛ بخشدار مرکزی پیشوا گفت: در […]

پیشوا – ابتکار ورامین: در راستای حفظ و حراست از اراضی کشاورزی و جلوگیری از تغییر کاربری آنها، ساخت وسازهای غیرمجاز پیشوا برای دومین بار در اردیبهشت ماه سال جاری تخریب شدند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پیشوا به نقل از روابط عمومی بخشداری مرکزی؛ بخشدار مرکزی پیشوا گفت: در راستای حفظ و حراست از زمین های کشاورزی و جلوگیری از تغییر کاربری آنها جهاد کشاورزی شهرستان پیشوا با همکاری بخشداری مرکزی گشت ویژه جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی را تشکیل داده و به صورت مستمر کلیه محدوده جغرافیایی سطح بخش را گشت زنی می کنند.

احمد ملایری در ادامه افزود: در صورت مشاهده تخلف، با افراد خاطی و سودجو که عملیات تخریب اراضی کشاورزی را آغاز نموده باشند برخورد قانونی شده و نسبت به جمع آوری مصالح و ادوات ساخت و ساز اقدام و پس از اخذ مجوز از مرجع محترم قضایی، تخریب ساخت و سازهای انجام شده صورت می گیرد.

بخشدار مرکزی پیشوا اظهار داشت: در راستای تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز، روز گذشته تعداد ۴واحد ساخت و ساز غیرمجاز توسط جهاد کشاورزی و بخشداری مرکزی و با هماهنگی مقام محترم قضایی و باحضور نماینده آنها تخریب و برخورد قانونی لازم صورت گرفت.

 P1110580-

ملایری در ادامه با توصیه به مالکین اراضی کشاورزی، بیان داشت: مالکین محترم زمین های کشاورزی از فروش املاک خود به افراد سودجو خودداری کرده و چنانچه علاقمند به تبدیل زمین های کشاورزی به باغداری، دامداری، احداث گلخانه و مشاغل مرتبط با کشاورزی هستند در ابتدا به جهاد کشاورزی یا بخشداری مراجعه و مراتب اخذ مجوزهای لازم را پیگیری نمایند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*