۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 65381
  • ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۸
  • 22 بازدید
  • ارسال توسط :
تخریب ۴۰ فقره ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی قرچک
تخریب ۴۰ فقره ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی قرچک

تخریب ۴۰ فقره ساخت و ساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی قرچک

قرچک – آبرومند: فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: با حکم قضایی ۴۰ فقره ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه پوئینک شهرستان قرچک تخریب و زمین‌های کشاورزی آزادسازی شد. به گزارش خبرنگار آبرومند – سردار کیومرث عزیزی روز دوشنبه در این باره اظهار داشت: در راستای حفظ کاربری اراضی کشاورزی با حکم دستگاه قضایی و […]

قرچک – آبرومند: فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: با حکم قضایی ۴۰ فقره ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه پوئینک شهرستان قرچک تخریب و زمین‌های کشاورزی آزادسازی شد.
به گزارش خبرنگار آبرومند – سردار کیومرث عزیزی روز دوشنبه در این باره اظهار داشت: در راستای حفظ کاربری اراضی کشاورزی با حکم دستگاه قضایی و با حضور پلیس در کنار دیگر نهادهای مرتبط، نسبت به آزاد سازی ساخت و سازهای غیرمجاز در منطقه پوئینک شهرستان قرچک اقدام شد.
وی ادامه داد: در این راستا ۲ نفر نیز دستگیر شدند.
به گفته سردار عزیزی، در اجرای این حکم، ۴۰ فقره ساخت و ساز غیرمجاز تخریب و ۴ هکتار از زمین های کشاورزی به ارزش کارشناسی شده ۲۵۰ میلیارد ریال آزاد سازی شد.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران ضمن هشدار به متعرضان املاک و زمین های کشاورزی و ملی خاطرنشان کرد: پلیس با اینگونه افراد سودجو قاطعانه و قانونی برخورد می کند.
شهرستان قرچک در ۲۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده‌ و از سمت شمال شرق به شهرستان پاکدشت، از شرق و جنوب به شهرستان ورامین و از غرب نیز به شهرستان ری محدود است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*