۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 40892
  • ۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۴
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :
تخصیص سرانه ها در منطقه باید متناسب با جمعیت صورت پذیرد
تخصیص سرانه ها در منطقه باید متناسب با جمعیت صورت پذیرد

تخصیص سرانه ها در منطقه باید متناسب با جمعیت صورت پذیرد

شهریار – آبرومند: نماینده مردم شریف شهرستان های شهریار، قدس و ملارد : بنده به عنوان یک ظرفیت خدمت گزار با جدیت پیگیر مطالبات مردم شهرستان بوده تا شاهد کاهش مشکلات مردم باشیم. به گزارش خبرنگار ما – حق وردی نماینده مردم شریف شهرستان های شهریار قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی  در جلسه […]

شهریار – آبرومند: نماینده مردم شریف شهرستان های شهریار، قدس و ملارد : بنده به عنوان یک ظرفیت خدمت گزار با جدیت پیگیر مطالبات مردم شهرستان بوده تا شاهد کاهش مشکلات مردم باشیم.

به گزارش خبرنگار ما – حق وردی نماینده مردم شریف شهرستان های شهریار قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی  در جلسه نشست مشترک فرماندار شهرستان شهریار با شهردار و اعضای شورای شهر شهریار اظهار داشت:

بنده به عنوان یک ظرفیت خدمت گزار با جدیت پیگیر مطالبات مردم شهرستان بوده تا شاهد کاهش مشکلات مردم باشیم. چیزی که امروز از دغدغه های ما می باشد این مهم است که ‌نظام اداری فعلی پاسخگوی جمعیت منطقه ما  نیست. غرب استان که تقریبا دارای دو میلیون نفر جمعیت می باشد می بایست دارای نظام اداری قوی تری باشد.

بنا بر این گزارش وی اظهار داشت: در سرانه های خدماتی و بهداشتی و امنیتی نیز مشکلات بسیاری وجود دارد و این سرانه ها متناسب با جمعیت ما نمی باشد و این فاصله با استان کاملا مشهود است لذا باید تخصیص سرانه‌ها متناسب با جمعیت صورت پذیرد.

 

حق وردی در ادامه تصریح کردت عامل خوبی با پارلمان شهری و پارلمان ملی وجود دارد و با نشست های مفصلی که با فرماندار شهریار صورت گرفته مشکلات بصورت تخصصی بررسی شده و در حال پیگیری می باشد.

حق وردی همچنین به موضوع افزایش تعداد نمایندگان منتخب با توجه به جمعیت منطقه اشاره کرد و گفت:  افزایش تعداد نماینده ها حق طبیعی مردم برای استفاده از قانونگذاری می باشد وهیچ‌گونه انتخابیه ای با این جمعیت و تنها با یک نماینده در کشور وجود ندارد.

وی در ادامه ضمن بیان موضوعاتی چون: ضرورت وجود تفاهم بین اعضای شورا و تعامل سازنده با شهرداری تصریح کرد، عملکرد خوب ما می بایست منجربه رضایتمندی مردم شود چرا که عملکرد تبعیض گونه مسئولین در شهرها باعث بروز نارضایتی می گردد و باید تلاش ما در راستای مدیریت چنین مواردی باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*