۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 7828
  • ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۳
  • 160 بازدید
  • ارسال توسط :

ترافیک محور فیروزکوه نیمه سنگین است

فیروزکوه – ابتکار ورامین: فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه با اشاره به ترافیک نیمه سنگین محور فیروزکوه، خواستار احتیاط رانندگان و پرهیز از عجله و شتاب در رانندگی شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از دیمه نیوز – سرهنگ محمدحسن محمدی فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه اظهارکرد: با پایان یافتن تعطیلات منتهی به روز عید سعید […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه با اشاره به ترافیک نیمه سنگین محور فیروزکوه، خواستار احتیاط رانندگان و پرهیز از عجله و شتاب در رانندگی شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از دیمه نیوز – سرهنگ محمدحسن محمدی فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه اظهارکرد: با پایان یافتن تعطیلات منتهی به روز عید سعید مبعث و بازگشت مسافران از مناطق شمالی و شمال شرق کشور هم اینک شاهد ترافیک نیمه سنگین اما روان در محور فیروکوه بخصوص در لاین فیروزکوه- تهران هستیم.

وی خواستار آن شد تا رانندگان و کاربران جاده ها احتیاز را در دستور کار خود قرار داده و از هر گونه عجله و شتاب در رانندگی خودداری کنند.

سرهنگ محمدی همچنین خواستار رعایت فاصله طولی مناسب با خودروهای جلویی، بستن کمربند ایمنی از سوی رانندگان و تمامی سرنشینان، توجه به توصیه های عوامل پلیس راه و رانندگی با سرعت مطمئنه مطابق تابلوهای راهنما از سوی رانندگان شد تا سفر خوبی را برای خود و سایر رانندگان و مسافران رقم بزنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*