۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » ري » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 9283
  • ۰۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۱
  • 135 بازدید
  • ارسال توسط :

تربیون نمازجمعه جای مطرح کردن بحث های شخصی نیست

ری – ابتکار ورامین: امام جمعه شهرری گفت: تربیون نمازعبادی و سیاسی جمعه جای مطرح کردن بحث های شخصی نیست. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام سید علی شاهچراغی درخطبه های نمازجمعه این هفته شهرری افزود: برخی مواقع خطبه ها از روی غرض ورزی مطرح می شود. به گفته وی […]

ری – ابتکار ورامین: امام جمعه شهرری گفت: تربیون نمازعبادی و سیاسی جمعه جای مطرح کردن بحث های شخصی نیست.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام سید علی شاهچراغی درخطبه های نمازجمعه این هفته شهرری افزود: برخی مواقع خطبه ها از روی غرض ورزی مطرح می شود.

به گفته وی زمانی که انتقادات اجتماعی یا تذکر به مردم و مسوولان مورد نظر است، بطور قطع بیان آنها ضرورت دارد و بایستی عنوان شود ولی نه به نحوی که همه چیز زیرسووال برود یا بغض های شخصی وارد خطبه ها شود.

وی یادآور شد: جایگاه نماز جمعه برای تبیین اندیشه و بیان آرمان های انقلاب و رهبری نظام است و باید از این تربیون برای حفظ دستاوردهای نظام اسلامی که مهم ترین آن ولایت فقیه است، بهره برد.

حجت الاسلام شاهچراغی تصریح کرد: در خطبه های نماز جمعه همیشه مطالبی بایستی مطرح شود که مردم گمشده های خود را درآنها پیدا کنند و با توجه به حضور همه اقشار جامعه بایستی مطالب مستندات علمی و منطقی داشته باشد و البته طرح و بیان خود مطالب نیز بایستی با ظرایف و لحاظ کردن نکاتی از مسائل دینی و اسلامی بخصوص درباب عظمت اهل بیت علیه السلام و ولایت همراه باشد.

امام جمعه شهرستان ری در بخشی از خطبه های این هفته اشاره ای به مذاکرات هسته ای داشت و گفت: همه مردم بایستی گوش به فرمان رهبری باشند.

شاهچراغی افزود: مردم فهیم و هوشمند ایران اسلامی دست از استکبار ستیزی خود بر نمی دارند و زیاده خواهی طرف مقابل را تحمل نخواهند کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*