۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 40816
  • ۰۹ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۱
  • 6 بازدید
  • ارسال توسط :
ترویج سامانه شاد در مدارس شهرستان قرچک
ترویج سامانه شاد در مدارس شهرستان قرچک

ترویج سامانه شاد در مدارس شهرستان قرچک

قرچک – آبرومند: همکارانی که نسبت به آموزش در فضای مجازی دغدغه نداشتند در ارزشیابی سالیانه لحاظ می شود. به گزارش خبرنگار ما – مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک در جلسه شورای اداری گفت: همکارانی که در سال جاری در آموزش فضای مجازی عملکرد مناسبی نداشتند، و نسبت به وضعیت تحصیلی دانش آموزان دغدغه […]

قرچک – آبرومند: همکارانی که نسبت به آموزش در فضای مجازی دغدغه نداشتند در ارزشیابی سالیانه لحاظ می شود.

به گزارش خبرنگار ما – مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک در جلسه شورای اداری گفت: همکارانی که در سال جاری در آموزش فضای مجازی عملکرد مناسبی نداشتند، و نسبت به وضعیت تحصیلی دانش آموزان دغدغه نداشتند در ارزشیابی سالیانه آنها این موارد رعایت شود تا حقی از دیگر همکاران ضایع نشود.

 

غلامرضا بختیاری در ابتدای جلسه اظهار داشت: از همه مدیران تقاضا دارم سامانه شاد را در مدارس ترویج دهند و سامانه شاد به عنوان یک پیام رسان ملی در اولویت فعالیت مدیران در مدارس باشد.

 

وی گفت: در هدایت تحصیلی دانش‌آموزان دقت نظر لازم صورت گیرد، تا دانش آموزان در رشته های دلخواه با رعایت فرایندقانونی که انجام می شود هدایت شوند.

 

وی افزود: ویروس کرونا باعث نشد که آموزش تعطیل شود نحوه آموزش عوض شد و آموزش به فضای مجازی انتقال پیدا کرد، که باعث شد زحمات همکاران در فضای مجازی دوچندان شود.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک تصریح کرد: در هنگام ثبت نام دانش آموزان شماره هایی که از اولیاء.دریافت می‌کنید درست و صحیح باشد چرا که آموزش در فضای مجازی و سامانه شاد ادامه خواهد داشت

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*