۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 52411
  • ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۴
  • 3 بازدید
  • ارسال توسط :
تزریق بیش از ۱۰۰ هزار دز واکسن کرونا در پاکدشت
تزریق بیش از ۱۰۰ هزار دز واکسن کرونا در پاکدشت

تزریق بیش از ۱۰۰ هزار دز واکسن کرونا در پاکدشت

پاکدشت – آبرومند: تا کنون بیش از ۱۰۰ هزار دز واکسن کرونا در شهرستان پاکدشت تزریق شده است. به گزارش خبرنگار ما – فرماندار پاکدشت گفت: خوشبختانه روند تزریق واکسن در این شهرستان سرعت گرفته و هیچگونه کمبود واکسن در مراکز تزریق وجود ندارد. تزریق بیش از ۱۰۰ هزار دز واکسن کرونا در پاکدشتجمارانی گفت: […]

پاکدشت – آبرومند: تا کنون بیش از ۱۰۰ هزار دز واکسن کرونا در شهرستان پاکدشت تزریق شده است.

به گزارش خبرنگار ما – فرماندار پاکدشت گفت: خوشبختانه روند تزریق واکسن در این شهرستان سرعت گرفته و هیچگونه کمبود واکسن در مراکز تزریق وجود ندارد.

تزریق بیش از ۱۰۰ هزار دز واکسن کرونا در پاکدشتجمارانی گفت: هم اکنون ۳ مرکز تجمیعی و ۱۱ مرکز سلامت در شهرستان پاکدشت کار واکسیناسیون شهروندان را انجام می‌دهند و روزانه حدود ۷ هزار دز واکسن در این شهرستان تزریق می‌شود.

وی افزود: پیگیر هستیم که با مشارکت و همکاری سپاه و شبکه بهداشت چهارمین مرکز تجمیعی واکسیناسیون را در این هفته راه اندازی کنیم و امیدواریم با راه اندازی این مرکز روزانه بیش از ۱۰ هزار دز واکسن در این شهرستان تزریق شود.

جمارانی در پایاین گفت: روند شتابان واکسیناسیون در این شهرستان بیانگر این موضوع است که تمام دستگاه‌ها از جمله سپاه، هلال احمر و شهرداری‌ها مسئاله اصلی کشور را درک کردند.

تمام توانِ سپاه در میدان برای واکسیناسیون

سپاه تمام توان خود را برای مقابله با ویروس منحوس کرونا و واکسیناسیون عمومی مردم به میدان آورده است.

تزریق بیش از ۱۰۰ هزار دز واکسن کرونا در پاکدشتمعاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین هم که برای بازدید از مراکز واکسیناسیون به شهرستان پاکدشت آمده بود به خبرنگار ما گفت: خوشبختانه با شتاب گرفتن روند واردات واکسن و روحیه‌ی مشارکت، همکاری و هم افزایی تمام دستگاه‌های مرتبط در مقابله با کرونا امیدوار هستیم تا کمتر از ۳ ماه آینده واکسیناسیون عمومی برای تمام هموطنان عزیزمان انجام شود.

سردار نصرت الله سیف افزود: با دستور قاطع فرمانده سپاه پاسداران تمام ظرفیت‌های سپاه و بسیج برای مقابله با کرونا به کار گرفته شده و خوشبختانه متولیان امر بهداشت و درمان و مسئولین کشوری هم استقبال خوبی داشتند.

نماینده ویژه فرمانده سپاه در قرارگاه مقابله با کرونا گفت: اگر بتوانیم کمک کنیم که حتی یک نفر کمتر گرفتار این بیماری سخت شود  ارزش دارد و سپاه و بسیج در مقابله با این ویروس آرام و قرار ندارند.

وی افزود: این بیماری تنها بیماری یک فرد یا گروهی از جامعه نیست بلکه همه‌ی ظرفیت‌های کشور از جمله اشتغال، تولید و اقتصاد و ابعاد گسترده زندگی مردم را بیمار کرده است.

سردار سیف گفت: از مردرم می‌خواهیم در روند واکسیناسیون عزیزان بهداشت و درمان را یاری کنند و طبق برنامه ریزی‌های انجام شده در مراکز حاضر شوند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*