۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی » ورامين
  • شناسه : 2488
  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۹
  • 151 بازدید
  • ارسال توسط :

تست سلامت ریه کارکنان فرمانداری ورامین انجام شد

ورامین – رامین نیوز: همزمان با هفته بدون دخانیات، تست سلامت ریه کارکنان فرمانداری ورامین انجام شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در این طرح که با همکاری جمعیت مبارزه با دخانیات در محل فرمانداری ورامین برگزار شد، سلامت ریه کارکنان فرمانداری ورامین مورد ارزیابی قرار گرفت. فرماندار ورامین در حاشیه این مراسم گفت: سلامت […]

ورامین – رامین نیوز: همزمان با هفته بدون دخانیات، تست سلامت ریه کارکنان فرمانداری ورامین انجام شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در این طرح که با همکاری جمعیت مبارزه با دخانیات در محل فرمانداری ورامین برگزار شد، سلامت ریه کارکنان فرمانداری ورامین مورد ارزیابی قرار گرفت.

فرماندار ورامین در حاشیه این مراسم گفت: سلامت جسم و روان از مهمترین توصیه های دین مبین اسلام به افراد می باشد و همه وظیفه دارند تا نسبت به این مهم توجه ویژه داشته باشند .

محسن خوانساری افزود: جامعه جوان امروز می باید نسبت به عوارض ناشی از بیماری های ریوی آگاهی کامل را داشته و در جهت پیشگیری از ابتلا و یا درمان آن اقدام لازم را صورت دهند.

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین مسائلی که سلامت جامعه را همواره تهدید نموده استفاده از دخانیات است که متأسفانه گرایش افراد به آن می تواند سطح سلامت عمومی جامعه را کاهش دهد.

این مسئول بیان داشت : روی آوردن افراد به مصرف دخانیات و به ویژه قلیان نباید به یک عادت و فرهنگ غلط تبدیل شود زیرا این امر می تواند عوارض بسیار نامطلوبی را بر روی فرهنگ و نیز سلامت جامعه وارد کند.

خوانساری گفت: مقابله با مصرف دخانیات در جامعه می باید با فرهنگ سازی مناسب همراه باشد که یقیناً مدارس و آموزش و پرورش در این میان می توانند سهم و نقش به سزایی داشته باشند.

وی افزود: در صورتی که دانش آموزان با مضرات مصرف دخانیات آشنا شوند
می توانند آموخته های خود را به خانواده و جامعه منتقل نموده و به عنوان سفیران پاکی، زمینه پاک نمودن جامعه از مواد دخانی را فراهم کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*