۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 44701
  • ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۶
  • 30 بازدید
  • ارسال توسط :
تست کرونا رایگان و بدون محدودیت در۳مرکز درمانی پیشوا انجام می شود
تست کرونا رایگان و بدون محدودیت در۳مرکز درمانی پیشوا انجام می شود

تست کرونا رایگان و بدون محدودیت در۳مرکز درمانی پیشوا انجام می شود

پیشوا- آبرومند: رییس شبکه بهداشت پیشوا گفت: تست کرونا رایگان و بدون محدودیت در۳مرکز درمانی پیشوا انجام می شود.   به گزارش خبرنگار ما – امیر امینی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران از انجام تست رایگان و بدون محدودیت کرونا در ۳ مرکز درمانی پیشوا خبر داد و اظهار داشت: انجام تست «پی. سی. آر» […]

پیشوا- آبرومند: رییس شبکه بهداشت پیشوا گفت: تست کرونا رایگان و بدون محدودیت در۳مرکز درمانی پیشوا انجام می شود.

 

به گزارش خبرنگار ما – امیر امینی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران از انجام تست رایگان و بدون محدودیت کرونا در ۳ مرکز درمانی پیشوا خبر داد و اظهار داشت: انجام تست «پی. سی. آر» در سه مرکز خدمات جامع سلامت شهید صدوقی، جلیل آباد و طارند در صورت تأیید ویزیت پزشک مرکز و درخواست آزمایش بدون محدودیت و به صورت رایگان انجام می‌شود.

 

امینی با بیان اینکه جواب تست ۳ تا ۴ روز کاری اعلام می‌شود گفت: علت طول کشیدن پاسخ دهی تست‌ها به دلیل حجم نمونه‌های ارسالی است.

 

وی به قیمت بالای انجام این تست در آزمایشگاه‌های خصوصی اشاره کرد و افزود: خوشبختانه با مساعدت‌های صورت گرفته توانسته‌ایم این تست‌ها را به صورت رایگان انجام دهیم تا انشاالله در شناسایی افراد مبتلا موفق شویم.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان پیشوا عنوان داشت: مراجعین به مراکز پس از انجام نمونه گیری تا زمان جواب دهی به صورت تلفنی از سوی مرکز، باید منتظر بمانند تقاضا می‌کنیم که به هیچ عنوان به مراکز مراجعه نکنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*