۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی » ورامين
  • شناسه : 7163
  • ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۱:۳۶
  • 135 بازدید
  • ارسال توسط :

تشکر آیت الله جنتی از رییس شورای اسلامی شهر ورامین

ورامین – ابتکار ورامین: آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان طی نامه ای از “سید محسن رضایی”رییس شورای اسلامی شهر ورامین به دلیل ابراز همدردی درگذشت همسر شان حاجیه صدیقه مظاهری تشکر کردند. به گزارش خبرنگار ما – در بخشی از این نامه با اشاره به حدیثی از رسول اکرم ص مبنی بر اینکه هر […]

ورامین – ابتکار ورامین: آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان طی نامه ای از “سید محسن رضایی”رییس شورای اسلامی شهر ورامین به دلیل ابراز همدردی درگذشت همسر شان حاجیه صدیقه مظاهری تشکر کردند.

به گزارش خبرنگار ما – در بخشی از این نامه با اشاره به حدیثی از رسول اکرم ص مبنی بر اینکه هر که مصیبت زده ای را تسلیت گوید همانند او اجر دارد،خطاب به سید محسن رضایی رییس شورای اسلامی شهر ورامین آمده است: ابراز همدردی جنابعالی به مناسبت همسر اینجانب موجب تسلی خاطر گردید.

در ادامه این پیام آمده است :ضمن تشکر از اظهار لطف شما،از خداوند متعال سلامت و عافیت و توفیق روز افزونتان را مسئلت می نمایم.

به گزارش وارنا شهر، حاجیه خانم مظاهری همسر آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان و والده علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر روز پنجشنبه ششم فروردین ماه سال جاری در اصفهان دارفانی را وداع گفت.

پیکر آن مرحومه شنبه هشتم فروردین از مقابل شورای نگهبان در تهران تشییع و در بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شد.

همچنین مراسم ترحیم آن مرحومه روز یکشنبه نهم فروردین با حضور سران کشوری و لشگری و جمعی از مردم در مدرسه عالی شهید مطهری واقع در میدان بهارستان برگزار شد.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*