۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 8570
  • ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۴
  • 90 بازدید
  • ارسال توسط :

تشکیل جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان پاکدشت

پاکدشت – ابتکار ورامین: جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان پاکدشت با حضور مهندس قاسمی فرزاد ، فرماندار پاکدشت و اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پاکدشت – فرماندار پاکدشت در این جلسه تشکیل سریع کمیته پسماند های عفونی و صنعتی را یکی از نگرانی […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان پاکدشت با حضور مهندس قاسمی فرزاد ، فرماندار پاکدشت و اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پاکدشت – فرماندار پاکدشت در این جلسه تشکیل سریع کمیته پسماند های عفونی و صنعتی را یکی از نگرانی های این کارگروه دانست و گفت: با توجه به موقعیت خاص شهرستان پاکدشت و استقرار صنایع لازم است هر چه سریعتر کمیته پسماندهای صنعتی و عفونی تشکیل و برای حفاظت از آب، خاک و هوا اقدامات لازم انجام شود.

 ۰۴۰-pak

وی استناد به قوانین زیست محیطی را یکی از ابزارهایی دانست که مسئولیت دستگاه های اجرایی را مشخص می کند و تصریح کرد: رعایت این قوانین از سوی ادارات اثرات زیان بار زباله ها را کم کرده و از ایجاد اختلال در محیط زیست جلوگیری می کند.

در ادامه مسئولین حاضر ضمن ارائه توضیحاتی از وضعیت موجود به بیان راهکارهایی برای جلوگیری از آلوده شدن محیط زیست و ارائه بهتر خدمات شهری در شهرستان پرداختند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*