۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پرديس » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 7699
  • ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۸
  • 59 بازدید
  • ارسال توسط :

تشکیل ستاد گرامیداشت ارتحال حضرت امام خمینی در شهرستان پردیس

پردیس – ابتکار ورامین: در آستانه خرداد ماه و نزدیک شدن به سالگرد ارتحال بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) ستاد گرامیداشت سالگرد ارتحال آن حضرت در شهرستان پردیس با حضور فرماندار، امام جمعه و روسای ادارات و نهادهای شهرستان تشکیل جلسه داد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری […]

پردیس – ابتکار ورامین: در آستانه خرداد ماه و نزدیک شدن به سالگرد ارتحال بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) ستاد گرامیداشت سالگرد ارتحال آن حضرت در شهرستان پردیس با حضور فرماندار، امام جمعه و روسای ادارات و نهادهای شهرستان تشکیل جلسه داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پردیس – حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان در این جلسه با بیان جایگاه مبارزاتی امام گفت: امام(ره) در شرایطی به پا خواست که کشور های هم پیمان شاه هرکدام با تجویز نسخه های خونبار سعی در سرکوب هرگونه مبارزه و آزادی خواهی را داشتند و این پایداری، نفوذ کلام و عمق ایمان باید برای همیشه درتاریخ ثبت شود.

مرتضی حیدری فرماندار پردیس نیز وظیفه مسئولان را در چند جنبه بسیار مهم برشمرد و افزود: برگزاری مراسم سالگرد ارتحال حضرت، تبیین افکار، عقاید و روحیات ایشان برای نسل جوان و بیان دلایل انقلاب مردم ایران سه وظیفه مهم مسئولان است که در این راه باید از مشارکت مردم، نخبگان و یاران و شاگردان آن حضرت کمک گرفت.

در ادامه صادق بنیادی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار پردیس با بیان دلایل اهمیت با شکوه برگزار شدن این مراسم، ضمن اشاره به اولویت های ستاد شهرستانی گرامیداشت سالگرد ارتحال امام گفت: برگزاری مراسم در شهر های پردیس و بومهن و بخش جاجرود، برپایی ایستگاه های صلواتی و اقامتگاه های موقت برای پذیرایی از زائرین مرقد امام، برنامه ریزی برای اعزام زائرین از شهرستان به حرم مطهر و انجام کار فرهنگی در زمینه شناساندن جنبه های مختلف شخصیتی و معنوی حضرت امام به نسل جوان باید در اولویت این ستاد قرار گیرد و برنامه ریزی حول این محور ها انجام شود.

در ادامه مقرر شد با تشکیل کمیته های پشتیبانی و اعزام و کمیته فرهنگی و تبلیغی مباحث مربوطه به صورت تخصصی بررسی و در جلسه آتی ستاد گزارش کامل اقدامات انجام شده و برنامه ریزی های صورت گرفته ارائه شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*