۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » گرمسار
  • شناسه : 52581
  • ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۲
  • 10 بازدید
  • ارسال توسط :
تصویب اعتبار ویژه برای تصفیه خانه آب گرمسار
تصویب اعتبار ویژه برای تصفیه خانه آب گرمسار

تصویب اعتبار ویژه برای تصفیه خانه آب گرمسار

گرمسار – آبرومند: نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس : ۲۰۰ میلیارد ریال بودجه برای پروژه ارتقای تصفیه خانه گرمسار  تصویب شد.   به گزارش خبرنگار ما – نماینده مردم شهرستان‌های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی  گفت:  برای رفع مشکلات آب رسانی در گرمسار ، پس از رایزنی با وزیر نیرو و مدیرعامل […]

گرمسار – آبرومند: نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس : ۲۰۰ میلیارد ریال بودجه برای پروژه ارتقای تصفیه خانه گرمسار  تصویب شد.

 

به گزارش خبرنگار ما – نماینده مردم شهرستان‌های گرمسارو آرادان در مجلس شورای اسلامی  گفت:  برای رفع مشکلات آب رسانی در گرمسار ، پس از رایزنی با وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور   ۲۰۰ میلیارد ریال بودجه برای پروژه ارتقای تصفیه خانه گرمسار  تصویب و دستور اجرای پروژه تصفیه خانه گرمسار و ارتقای آن اخذ شد.

 

وی با بیان اینکه فاز نخست پروژه آب رسانی شهرستان گرمسار از سد نمرود تا سال ۱۴۰۱ به بهره برداری خواهد رسید گفت : این مرحله لوله گذاری از سد نمرود به طول ۲۳ کیلومتر و اعتبار ۱۴۷ میلیارد تومان است .

 

به گفته وی ، ۱۵ کیلومتر از این مسیر در گذشته اجرایی شده و ۸ کیلومتر باقی مانده آن با لوله ۸۰۰ میلی متری در حوزه استحفاظی استان سمنان اجرا خواهد شد.

اردشیر مطهری خاطرنشان کرد: فاز دوم این پروژه در حوزه استحفاظی استان تهران به طول ۲۲ کیلومتر اجرا می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*