۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 52318
  • ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۲
  • 4 بازدید
  • ارسال توسط :
تعاونی‌های تولیدمحور مراغه نقش مهمی در ایجاد اشتغال دارد
تعاونی‌های تولیدمحور مراغه نقش مهمی در ایجاد اشتغال دارد

تعاونی‌های تولیدمحور مراغه نقش مهمی در ایجاد اشتغال دارد

مراغه- آبرومند: معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: تعاونی‌ها با تاسیس واحدهای تولیدی و خدماتی در این شهرستان نقش مهمی در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی منطقه دارد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سیدعلی موسوی روز پنجشنبه در نشست تجلیل از تعاونی‌های برتر مراغه افزود: فعالیت تعاونی‌های متعدد در […]

مراغه- آبرومند: معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: تعاونی‌ها با تاسیس واحدهای تولیدی و خدماتی در این شهرستان نقش مهمی در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی منطقه دارد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سیدعلی موسوی روز پنجشنبه در نشست تجلیل از تعاونی‌های برتر مراغه افزود: فعالیت تعاونی‌های متعدد در بخش‌های مختلف زمینه ایجاد بسترهای مناسب برای تولید را فراهم کرده است.

 

وی اضافه کرد: در سال‌های اخیر با اجرای طرح مسکن مهر، زمینه مساعدی برای فعالیت تعاونی‌های مسکن نیز در این شهرستان ایجاد شده و بهره‌مندی اقشار مختلف مردم از مسکن ارزان قیمت و مناسب را موجب شده است.

 

وی بیان کرد: تعاونی‌های مسکن با وجود مشکلات مختلف تاکنون موفق به واگذاری حدود ۲۰ هزار قطعه زمین به اعضای خود در این شهرستان شده اند که این امر موجب تامین بخش مهمی از نیازهای مردم به زمین مناسب برای احداث مسکن شده است.

 

وی افزود: توسعه، عمران و رونق تولید مهم‌ترین راهبرد تعاونی‌ها بوده که تحقق این امر مستلزم همکاری، هماهنگی  و نیز حمایت از فعالان این بخش مهم اقتصادی است.

 

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراغه نیز گفت: با توجه به فعالیت‌های درخشان تعاونی‌ها در این شهرستان، طی سال جاری سه تعاونی موفق به کسب رتبه‌های برتر استانی و کشوری و نیز یک تعاونی به عنوان تعاونی برتر شهرستانی انتخاب شده است.

 

فرماندار: تعاونی‌های تولیدمحور مراغه نقش مهمی در ایجاد اشتغال دارد

 

پرویز حبیبی افزود: در این راستا، تعاونی دهیاران بخش مرکزی به عنوان برتر کشوری در جشنواره ملی تعالی مدیریتی، تعاونی دهیاران بخش سراجو به عنوان تعاونی برتر کشوری، تعاونی نگین پارس به عنوان تعاونی برتر استانی و نیز تعاونی نیکوکاری پردیس نیز به عنوان تعاونی برتر شهرستانی انتخاب شده است.

 

وی ادامه داد: هم‌اکنون ۵۱۲ تعاونی در این شهرستان به ثبت رسیده که از این تعداد ۱۱۹ تعاونی فعال، ۱۴۵ تعاونی در حال مراحل طی کردن ثبتی و  ۲۴۸ تعاونی نیز راکد هستند.

 

وی اضافه کرد: برای فعال‌سازی تعاونی‌ها راکد و جدید، سامانه جامع هوشمند وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایجاد شده است و کنون خدمات ارائه می‌دهد.

 

وی ادامه داد: در زمینه مسکن نیز تعاونی‌های مسکن مهر توانسته با عمل به ۹۰ درصد از تعهدات خود، حدود یکهزار و ۶۵۵ واحد مسکن در اختیار خانواده‌های عضو بگذارد.

 

وی اضافه کرد: برای حمایت از شرکت‌های تعاونی نیز از ابتدای سال تاکنون ۱۳ میلیارد تومان تسهیلات برای آنها تخصیص یافته است.

 

به گزارش ایرنا در این مراسم به مناسبت هفته تعاون از شرکت‌های تعاونی دهیاران بخش مرکزی و سراجو برای کسب رتبه‌های برتر کشوری، تعاونی نگین پارس به عنوان تعاونی برتر آذربایجان‌شرقی و تعاونی نیکوکاری پردیس به عنوان تعاونی برتر شهرستانی تجلیل شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*