۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 54305
  • ۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۹
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :
تعداد تخت دیالیز طی ۳ سال اخیر در ورامین ۲ برابر شده است
تعداد تخت دیالیز طی ۳ سال اخیر در ورامین ۲ برابر شده است

تعداد تخت دیالیز طی ۳ سال اخیر در ورامین ۲ برابر شده است

ورامین- آبرومند: فرماندار سابق ورامین گفت: تعداد تخت دیالیز طی سه سال اخیر در ورامین دو برابر شده است. به گزارش خبرنگار ما – حسین کاغذلو در آئین تودیع و معارفه فرماندار ورامین که با حضور محسن منصوری، استاندار تهران برگزار شد اظهار داشت: طی سنواتی که در این شهرستان مغول به خدمت بودم در […]

ورامین- آبرومند: فرماندار سابق ورامین گفت: تعداد تخت دیالیز طی سه سال اخیر در ورامین دو برابر شده است.

به گزارش خبرنگار ما – حسین کاغذلو در آئین تودیع و معارفه فرماندار ورامین که با حضور محسن منصوری، استاندار تهران برگزار شد اظهار داشت: طی سنواتی که در این شهرستان مغول به خدمت بودم در حوزه آب، حقابه مردم ورامین از سد ماملو دریافت شد و در حوزه برق، پست ۶۳ کیلووات شهرستان منتظر مانده بود که پس از ۱۳ سال به بهره برداری رسید تا شاهد افت برق در پیک مصرف نباشیم، که البته ضرورت راه اندازی پست ۶۳ کیلووات وجود دارد.

 

وی با اشاره به اینکه شبکه برق کل روستاهای شهرستان اصلاح و رفع فرسودگی شده است گفت: بالغ بر ۱۰ ترانسفورماتور با اعتبار بالغ بر ۴۲ میلیارد تومان در ورامین راه اندازی شد و در بخش صنعت ۶۰ الی ۷۰ درصد موضوعات قابل حل در شهرستان برای کمک به صنایع حل شد و در دوران مسئولیت بنده هیچ کارخانه‌ای تعطیل نشد.

 

فرماندار سابق ورامین عنوان داشت: طی مدت خدمت ۴۳ تخت به بیمارستان مفتح، ۱۲ تخت به آی سی یو ورامین اضافه شد که اگر این طور نبود، در دوران کرونا با مشکلات فراوانی مواجه می‌شدیم، تخت دیالیز بیمارستان در ورامین از ۱۰ به ۲۰ رسید و چهار دستگاه اکسیژن ساز در ورامین داشتیم.

 

کاغذلو از افتتاح بخش پزشکی هسته‌ای در بیمارستان مفتح خبر داد و عنوان داشت: این مجوز یکی از ۱۳ مجوزی است که در کل کشور اعطا شده است.

 

فرماندار سابق ورامین با اشاره به ارائه خدمات در حوزه امنیتی گفت: برای سه کلانتری خیرآباد، امر آباد و محمدآباد عرب‌ها مجوز گرفتیم که نقش مهمی در امنیت منطقه دارد و مکانی در اختیار یگان تکاوری با یک میلیارد تومان اعتبار راه اندازی شد و باید اعلام کنیم که در حوادث آبان ۹۸ در ورامین نه کشته داشتیم و نه زخمی و در کمترین زمان برخی ناآرامی‌ها پایان یافت.

 

وی افزود: همچنین باید اعلام کنیم که ۲۰۰ میلیارد تومان در حوزه روستایی هزینه شد و همه روستاها آسفالت کشی، دوربین و امکانات مورد نیاز دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*