۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اصفهان » اقتصادی » عناوین اصلی
  • شناسه : 38466
  • ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶
  • 12 بازدید
  • ارسال توسط :
تعرفه‌های خدمات شهرداری‌ها تا پایان اردیبهشت سال ۹۹ تغییر نمی‌کند
تعرفه‌های خدمات شهرداری‌ها تا پایان اردیبهشت سال ۹۹ تغییر نمی‌کند

تعرفه‌های خدمات شهرداری‌ها تا پایان اردیبهشت سال ۹۹ تغییر نمی‌کند

اصفهان – آبرومند: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: تعرفه‌ها و قیمت‌های خدمات شهرداری‌ها به‌منظور کاهش حجم مراجعات در اسفند سالجاری، تا پایان اردیبهشت سال بعد تغییر نمی‌کند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت‌الله غلامی با اشاره به افزایش حضور مردم در شهرداری‌ها در ماه‌های پایانی سال افزود: این ازدحام، […]

اصفهان – آبرومند: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: تعرفه‌ها و قیمت‌های خدمات شهرداری‌ها به‌منظور کاهش حجم مراجعات در اسفند سالجاری، تا پایان اردیبهشت سال بعد تغییر نمی‌کند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت‌الله غلامی با اشاره به افزایش حضور مردم در شهرداری‌ها در ماه‌های پایانی سال افزود: این ازدحام، بیشتر به منظور دریافت تخفیف های پایان سال و استفاده از تعرفه‌های سال جاری است که نسبت به تعرفه های سال بعد پایین‌تر است.

 

وی ادامه  داد: بر همین اساس و به منظور کاستن از حجم مراجعات به شهرداری‌ها و با توجه به شرایط بوجود آمده به واسطه بیماری کرونا، در هشتمین جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا مصوب شد که این تخفیف‌ها و قیمت‌ها تا اردیبهشت سال آتی هم ادامه یابد.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری افزود: افزون بر این به‌منظور کاهش ازدحام و افزایش وقت برای مراجعهکنندگان، ساعات کار شهرداری های استان به روال عادی بازگشت.

 

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه مراکز حمل و نقل می توانند یکی از مراکز انتقال ویروس کرونا باشد، در همین پیوند دستورالعمل خوبی در باره ضدعفونی و رعایت اصول بهداشتی در کلیه بخش ها اعم از حمل و نقل هوایی، ریلی، جاده ای اعم درون شهری و برون شهری به کلیه بخش ها اباغ شد.

 

غلامی ادامه داد: پایانه‌های اتوبوس‌های بین شهری و شهری اعم از مسافری و باری، ایستگاه های اتوبوس، محل توقف قطارها، فرودگاه و کلیه اماکن مرتبط با حمل و نقل، هر شب در ساعات معین ضدعفونی می شود.

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان افزود: اتوبوس‌های بین شهری پس از تخلیه مسافر شست و شو و ضدعفونی و کلیه اتوبوس های شهری هر شب و مترو نیز هر چهار ساعت یکبار ضدعفونی می شود.

 

وی اظهار داشتد: سالن پایانه های بار اصفهان، تعطیل و پایانه های نفتکش  نیز در بدو ورود به شهر ضدعفونی می شود.

 

رییس ستاد هماهنگی سفر استان گفت: با توجه به اینکه هر سال حجم انبوهی از سفرها به استان وجود داشته است، در باره سفر به اصفهان در جلسه ستاد تسهیل سفر که روز گذشته برگزار شد، ۱۰ پیشنهاد پس از بررسی و کارشناسی به تصویب رسید که این پیشنهادها در هشتمین جلسه ستاد استانی مبارزه به کرونا نیز مطرح شد و به تصویب رسید.

 

غلامی افزود: بر اساس مصوبات این ستاد پذیرش مسافر در مدارس، کمپ‌ها، مامورسراها، زایرسراها، مهمانسراهای دستگاه های دولتی و خصوصی، خوابگاه‌های دانشجویی، مسافرخانه ها و مهمانپذیرها، خوابگاه های خصوصی و خانه های استیجاری و بوم گردی ها و همچنین چادر زدن در سطح پارک ها ممنوع و این مراکز تعطیل خواهد بود.

 

وی تصریح کرد: فقطا هتل ها مشروط بر اینکه تا ۲۰ اسفند از معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مجوز لازم را کسب کنند می توانند نسبت به پذیرش مسافر اقدام کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: همچنین رسانه‌ها و صدا وسیما موظف هستند مصوبات این جلسه را به گوش آحاد مردم برسانند و امکانات ستاد هماهنگی سفر نیز در راستای پیشگیری از سفرها و راهنمایی مسافران در باره عدم ظرفیت پذیرش در استان به کارگرفته خواهد شد.

 

آخرین آمار رسمی مربوط به تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در استان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل، روز سه‌شنبه سیزدهم اسفند شامل ۶۶ نفر بود.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*