۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 41790
  • ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۶
  • 4 بازدید
  • ارسال توسط :
تعطیلی آرایشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی در پیشوا
تعطیلی آرایشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی در پیشوا

تعطیلی آرایشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی در پیشوا

پیشوا – آبرومند: فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به تصمیمات جدید ستاد مقابله با کرونا در پیشوا گفت: آرایشگاه ها و سالن های ورزشی تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد. به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا امروز در جلسه ستاد مقابله با کرونا اظهار داشت: فعالیت استخر، تالارهای پذیرایی و رستوران‌ها […]

پیشوا – آبرومند: فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به تصمیمات جدید ستاد مقابله با کرونا در پیشوا گفت: آرایشگاه ها و سالن های ورزشی تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد.

به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا امروز در جلسه ستاد مقابله با کرونا اظهار داشت: فعالیت استخر، تالارهای پذیرایی و رستوران‌ها و آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌ها باشگاه‌های ورزشی و کافه‌ها و قهوه‌خانه‌ها در پیشوا تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

 

وی گفت: اجتماعات محل مناسبی برای تکثیر کرونا است و برای جلوگیری از شیوع و گسترش این ویروس باید از برگزاری هرگونه مراسم و اجتماعات پرهیز کرد.

 

فرماندار شهرستان پیشوا عنوان کرد: استفاده از ماسک حداقل اقدامی است که شهروندان برای مقابله با کرونا می‌توانند انجام دهند در دین مبین اسلام حق‌الناس و تضییع حقوق دیگران به شدت نکوهیده شده است بنابراین در این شرایط نیز از لحاظ انسانی و شرعی استفاده از ماسک یک وظیفه عمومی است.

 

وی بیان داشت: اداره صمت اتاق اصناف و شهرداری شرایط را برای برپایی مراکز توزیع ماسک با قیمت مصوب فراهم کنند تا هزینه مضاعفی به شهروندان تحمیل نگردد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*