۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر » اقتصادی
  • شناسه : 2973
  • ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۰
  • 214 بازدید
  • ارسال توسط :

تعیین تکلیف پروزه های نیمه تمام ورزشی تهران

معاون استاندار و فرماندار تهران با تاکید بر ضرورت تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی شهر تهران گفت: این پروژه ها در نشستی با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار تهران تعیین تکلیف می شوند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، عیسی فرهادی روز شنبه در نشستی با روسای ادارات ورزش و جوانان حوزه […]

معاون استاندار و فرماندار تهران با تاکید بر ضرورت تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی شهر تهران گفت: این پروژه ها در نشستی با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار تهران تعیین تکلیف می شوند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، عیسی فرهادی روز شنبه در نشستی با روسای ادارات ورزش و جوانان حوزه های شمال شرق، شمال غرب، جنوب شرق و جنوب غرب تهران افزود: موضوع تکمیل پروژه های نیمه تمام را پیگیری خواهم کرد تا این پروژه ها تعیین تکلیف شوند و پروژه هایی که نیاز به بودجه قابل توجهی دارند به صورت مشارکتی به بخش خصوصی واگذار شود.وی همچنین خواستار تداوم جلسات مستمر مدیران ورزش و جوانان با مجموعه فرمانداری تهران شد و بر ضرورت توجه بیشتر به مقوله جوانان تاکید کرد.

همچنین در این جلسه «سرپرست» معاون امور شهرستان های اداره کل ورزش و جوانان استان تهران نیز حضور داشت که گزارشی از وضعیت فعالیت ادارات ورزش و جوانان شهر تهران ارایه کرد.

وی با یادآوری دیدار مدیرکل ورزش و جوانان با فرمانداران استان تهران، گفت: در تمامی شهرستان های استان شورای عالی ورزش به ریاست فرماندار تشکیل شده است.

سرپرست ادامه داد: با توجه به اهمیت پایتخت برگزاری جلسه مشترک مدیران حوزه های چهارگانه ورزش و جوانان تهران با فرماندار یک نیاز بود تا وی با مسایل و مشکلات ورزش پایتخت آشنایی داشته باشد.

روسای حوزه های چهارگانه ادارات ورزش و جوانان تهران نیز در این دیدار ضمن تشریح وضعیت حوزه های تحت پوشش خود خواستار حمایت فرماندار برای حل مسایل و مشکلات ورزش شهر تهران شدند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*